WiFi skrytá spy HD kamera v brýlích s dotykovým ovládáním

Kód zboží: 10-174 Mám otázku
nové WiFi skrytá spy HD kamera v brýlích s dotykovým ovládáním
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 3 600 Kč
Cena s DPH 4 320 Kč
- +

Popis produktu WiFi skrytá spy HD kamera v brýlích s dotykovým ovládáním

WiFi skrytá spy HD kamera v brýlích s dotykovým ovládáním. Tyto špionážní brýle mají dokonalou kamufláž před jakýmkoli podezřením, protože působí jako stylový doplněk k Vašemu outfitu.   Stylové a zároveň špionážní brýle mají praktické využití pro nepozorované nahrávání okolí a pro ultra lehkou konstrukci jen 40g. jsou pohodlné pro každodenní používání. Zároveň nemusíte mačkat žádná tlačítka, protože reagují pouze na dotyk. S těmito špionážními brýlemi nahráváte přesně to co vidíte a zároveň máte volné ruce, abyste nevzbuzovaly podezření. Další výhodou je živý přenos přes WiFi připojení přímo do Vašeho mobilního telefonu přes aplikaci "Pro iCam", která je volně dostupná pro Android a iOS. Prostřednictvím aplikace můžete nejen sledovat snímané záběry, ale i zpětně přehrávat již nahrané videa. Díky podpoře P2P lze brýle připojit na internet pomocí mobilního telefonu přes který vytvoříte WiFi Hotspot a umožnit tak sledování živého záznamu na internetu pro Vašich přátel.

Kamera je zabudovaná v rámu brýlí a snímá přes jednosměrně průhledný plast co jí zaručuje utajení. Kamera není viditelná pouhým okem ani pod žádným úhlem nebo v protisvětle. Ovládání je zcela jednoduché přes dotykovou plochu na vnější straně rámečku brýlí a je také navržena tak, aby byla pro okolí nenápadná. Dotykové špionské brýle s HD kamerou a dotykovým ovládáním + P2P živý přenos videa + WiFi v prodeji online.

 

Kamera je precizní skrytá v rámu brýlí

Brýle s kamerou mají transparentní průhledné čiré sklíčka.

wifi HD kamera v brýlích

V brýlích je zabudovaný pohybový senzor, který dokáže zachytit pohyb a následně Vás upozornit formou oznámení přímo na Váš mobil prostřednictvím aplikace "Pro iCam". Užitečná funkce v případech, kdy potřebujete opustit kancelář, ale zároveň si potřebujete ujistit, že během nepřítomnosti nikdo nenavštíví Váš pracovní stůl. Snímaný obraz se zaznamenává ve vysokém Full HD rozlišení 1920 x 1080p při 30fps na microSD kartu do maximální kapacity až 64 GB. Brýle jsou vybaveny integrovanou dobíjecí baterií s kapacitou 280 mAh, která je zabudována přímo v odepínatelném ramínku brýlí a zajistí chod kamery na přibližně 75 min. V případě potřeby dobití baterie odepnete ramínko a přes micro USB kabel dobijete. Velkou výhodou je, že v balení se nachází ještě jedno náhradní ramínko s baterií, které připojíte k brýlím, dokud druhou baterii nabíjíte. Můžete tak nepřetržitě nahrávat video. Určitě oceníte i funkci nabíjení baterie přes powerbank co Vám zaručí, že budete mít vždy nabitou baterii po ruce.

stylové a elegantní brýle s kamerou

 

Špionážní brýle jsou ideální volba pro Vás v situacích, kdy potřebujete nepozorovaně zaznamenat setkání bez jakéhokoli podezření. Brýle mají širokou škálu využití protože je můžete použít i na dovolené, koncertě, při sportu nebo i jiných aktivitách, kdy si chcete zaznamenat své životní zážitky. Po připojení Full HD brýlí k počítači přes USB fungují jako čtečka paměťových karet a Vy si můžete stáhnout nahrané videa a foto přímo do Vašeho PC nebo notebooku.

skryta kamera v brýlích

vlastnosti:

Elegantní brýle s HD kamerou
Dotykové ovládání na ramínku
Pohybový senzor s oznámit. upozorněním
Podpora WiFi připojení a P2P
Využití mikroSD karty až do 64 GB

 

specifikace:

Optika: 2.0 MP CMOS
Rozlišení videa: 1920 x 1080p
Video snímkování: 30fps
Komprese videa: H.264
Video formát: AVI
Úhel snímání: 70 °
Paměťové karty: microSD karty 8-64GB
Baterie: 280 mAh
Výdrž baterie: cca 75 minut (pracovní doba)
Čas dobíjení: 1-2 hodiny
Síťové připojení: P2P, WiFi
Napájení: DC-5V
Napájecí kabel: micro USB
Podpora systémů: iOS, Android
Rozměry: 149 mm x 146 mm x 41 mm
Hmotnost: 40 g

 

Obsah balení:

1x WiFi brýle s kamerou
2x Ramínko brýlí s baterií
1x Nabíjecí adaptér ramínka
1x Micro USB kabel
1x Čistící hadřík
1x USB se softwarem
1x Manuál

Komentáře

Další produkty