Veho Pebble Verto 3700mAh - přenosná baterie

Kód zboží: 11-133 Mám otázku
Výrobce /
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 1 125 Kč
Cena s DPH 1 350 Kč
- +

Popis produktu Veho Pebble Verto 3700mAh - přenosná baterie

Veho Pebble Verto 3700mAh přenosná baterie a nabíječka pro iPod, iPhone, mobilní telefony, MP3 přehrávače, GPS zařízení, kamery a jiné. Veho Pebble Verto je výkonná nabíječka a externí baterie dodávaná spolu se 4 různými koncovkami pro nejpopulárnější mobily, jako jsou Samsung, iPhone , Blackberry, Sony, Nokia a mnoho dalších. Verto dokáže nabíjet i Vaše kamery a fotoaparáty, což se hodí obzvláště na dovolených, nebo na výletech do přírody, kde nemáte přístup k elektrické zásuvce. Díky kapacitě baterie až 3700mAh nabije baterii běžného smartphonu více než 2x.


Pebble Verto Externí baterie

Veho Pebble Verto je ideální pro festivaly, táboření, výlety, cestování do zahraničí, nebo jako nouzový napájecí zdroj pro rušné dny, kdy běžná baterie ve Vašem zařízení prostě nedokáže držet krok s Vašimi nárokmy. Pebble Verto bude nabíjet téměř jakékoliv přenosné zařízení s konektory mini USB / micro USB as rozměry o málo většími než je kreditní karta, ho jednoduše vejdete do kapsy kalhot a je tak dokonale přenosný. Zařízení se dobíjí jednoduše za pomoci USB kabelu, ať už přes Vaše PC, nebo z elektrické zásuvky.

Klíčové vlastnosti:

- Můžete nabíjet nejpopulárnější mobilní zařízení, včetně smartphonů aku jsou Blackberry, Samsung, Nokia, Sony a jiné ...
- Miniaturní velikost kreditní karty, přenosný design s přiloženým neoprenovým pouzdrem. Ideální pro kabelky nebo kapsy (65mm X 90mm X 14mm)
- Režim automatického vypnutí, ochrana proti zkratu, přepětí
- Výkonná 3700mAh přenosná nabíječka
- Více než 2 nabití běžného smartphonu

Specifikace:

Rozměry zařízení: 65mm X 90mm X 14mm
Vstupní napětí: 5V/1000mAh
Výstupní napětí: 5V/1000mAh
Kapacita baterie: 3700 mAh
Hmotnost: 92,6 g

Obsah balení:

- Veho Pebble Verto Grey
- 4 nabíjecí konektory
- USB nabíjecí kabel
- Neoprenové pouzdro

Komentáře

Další produkty