SPY sada - FULL HD WiFi kamera v brýlích + Spy sluchátko

Kód zboží: 10-154 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 7 650 Kč
Cena s DPH 9 180 Kč 9 990 Kč
- +

Popis produktu SPY sada - FULL HD WiFi kamera v brýlích + Spy sluchátko

SPY sada - FULL HD WiFi kamera v brýlích + Spy sluchátko, poskytují živý přenos snímků pomocí WiFi / P2P + komunikace v reálném čase přes Spy sluchátko. Elegantní brýle s FULL HD kamerou a WiFi spolu se Spy sluchátkem je ideální špionážní kombinace pro nepozorované sledování a komunikaci. Špionážní brýle se postarají o živý přenos snímaných záběrů a pomocí bluetooth Spy sluchátka můžete komunikovat s druhou osobou na telefonu. Jedinečný špionážní set najde své využití při různých životních situacích, když potřebujete tajnou pomoc na telefonu, ale zároveň potřebujete poskytnout živý video přenos.

SET - elegantní brýle s HD kamerou a Spy sluchátkem = živý přenos snímků pomocí WiFi / P2P + komunikace v reálném čase přes Spy sluchátko

Brýle s kamerou špionážní - FULL HD + P2P živý přenos videa + Wifi. Elegantní spy brýle poskytují nepozorované nahrávání okolí a zároveň jsou stylovým doplňkem pro běžné nošení. S těmito špionážními brýlemi nahráváte přesně to co vidíte a zároveň máte volné ruce abyste nevzbuzovaly podezření. Další výhodou je živý přenos přes WiFi připojení přímo do Vašeho mobilního telefonu přes aplikaci "Pro iCam", která je volně dostupná pro Android a iOS. Prostřednictvím aplikace můžete nejen sledovat snímané záběry, ale i zpětně přehrávat již nahrané videa. Díky podpoře P2P lze brýle připojit na internet pomocí mobilního telefonu přes který vytvoříte WiFi Hotspot a umožnit tak sledování živého záznamu na internetu pro Vašich přátel.

Kamera je opravdu zcela nenápadná a vůbec ji není vidět

špionážní brýle s Full HD kamerou
V brýlích je zabudovaný pohybový senzor, který dokáže zachytit pohyb a následně Vás upozornit formou oznámení přímo na Váš mobil prostřednictvím aplikace "Pro iCam". Ideální funkce v případech, kdy odejdete z kanceláře a chcete být informováni zda se během Vaší nepřítomnosti někdo přiblíží k Vašemu pracovnímu stolu. Snímaný obraz se zaznamenává ve Full HD rozlišení 1920 x 1080p při 25fps na microSD kartu do maximální kapacity až 128 GB. Brýle jsou vybaveny integrovanou dobíjecí baterií s kapacitou 220 mAh, která je zabudována přímo v rámu brýlí.   Dobíjení baterie se realizuje přes přibalený micro USB kabel.
elegantní brýle s Full HD kamerou

Špionážní brýle jsou ideální volba pro Vás v situacích, kdy potřebujete tajně zaznamenat setkání bez jakéhokoli podezření z nahrávání. Brýle mají širokou škálu využití protože je můžete použít i na dovolené, během koncertu, při sportu nebo i jiných aktivitách, kdy si chcete zaznamenat své zážitky. Po připojení Full HD brýlí k počítači přes USB fungují jako čtečka paměťových karet a Vy si můžete stáhnout nahrané videa a foto přímo do Vašeho PC nebo notebooku.

brýle s kamerou wifi

Vlastnosti brýlí:

plus Elegantní brýle pro běžné nošení s kamerou
plus Video v rozlišení Full HD
plus Pohybový senzor s upozorněním
plus Podpora WiFi připojení a P2P
plus Využití mikroSD karty až do 128 GB

Specifikace brýlí:

Čip: Hi3518E V200
Optika: 1.0 MP CMOS (OV9712
Rozlišení fotografií: 4032 x 3024
Rozlišení videa: 1920 x 1080p
Video snímkování: 25fps
Komprese videa: H.264
Úhel snímání: 90 °
Paměťové karty: microSD karty 4-128GB
Baterie: 220 mAh
Čas dobíjení: 2-3 hodiny
Výdrž baterie: do 2 hodin (pracovní doba)
Síťové připojení: P2P, WiFi
Napájení: DC-5V
Napájecí kabel: micro USB
Podpora systémů: iOS, Android
Rozměry: 30 mm x 30 mm x 150 mm
Hmotnost: 160 g

Spy sluchátko s bluettooth 5W zesilovačem nejnovější model - k aždý z nás zná v životě situace kdy byste ocenili, aby Vám někdo poradil, pomohl v složité situaci tak aby o tom nikdo nevěděl. Je určeno pro studenty během zkoušek, pro obchodníky během obchodních jednání a při dalších situacích.

Spy sluchátko je revoluční zařízení, které Vám umožní spojit se s někým na dálku prostřednictvím Vašeho mobilní telefonu či vysílačky, ale aniž by o tom někdo věděl. Princip je zcela jednoduchý, stačí si do ucha vložit bezdrátových spy sluchátko, které svými miniaturními rozměry nejsou vůbec vidět, na krk zavěsíte bluettoth náhrdelníkem (pro spárování s mobilním telefonem) s ultra výkonem a zesilovačem se silou 5W, jejímž prostřednictvím je signál přenášen bezdrátově do sluchátka, kde se signál mění na hlas.

Doporučujeme zákazníkům nekupovat levné nekvalitní imitace Spy sluchátka přes neověřených prodejců.

U nás záruka na spy sluchátko - 24 měsíců. Odborné poradenství a servis. Spy sluchátka jsou tvarovány tak aby přesně zapadly do ušního bubínku - tedy aby nebyly vůbec nápadné. je vyrobeno z nezávadného materiálu.

spy sluchátko
Nejnovější zdokonalený model populárního špionážního sluchátka. Oproti předešlému modelu ma zlepšený anatomický tvar, aby dokázalo dokonale utěsnit ucho proti úniku zvuku do okolí. Sluchátko se skládá z nejmodernějšího citlivého přijímače (cívky), stabilního mikro reproduktoru s velmi jasným a čistým zvukem s minimalizovaným šumem.
Spy sluchátko bluetooth
Sluchátko si jednoduše vložíte do sluchového kanálu ve vašem uchu. Na sluchátku je připevněn průsvitný háček pomocí kterého si sluchátko z ucha stejně snadno vyberete. Pro ještě snadnější manipulaci se sluchátkem nabízíme v našem e-shopu magnetickou pinzetu. Součástí balení je baterie s výdrží do 7 hodin.
spion sluchátko

Vlastnosti spy sluchátka

plus Profesionální provedení, výborná kvalita zvuku
plus Ergonomický tvar, pohodlná manipulace
plus Baterie: 1,55 V (337 SR 416SW) Výdrž baterie do 7 hodin
plus Rozměry: 13x6mm
plus Pracovní frekvence: všechny frekvence
plus Bluetooth spojení s mobilními zařízeními.
plus Jednoduché ovládání a přijímání hovorů.
plus Podpora handsfree pro oboustrannou komunikaci.
plus Možnost spuštění nahrávky přímo z vašeho telefonu - na přehrání MP3 souborů.
plus Doba hovoru na jedno nabití je až 12 hodin, v pohotovosti az 130 hodin.
plus Bluetooth smyčka obsahuje vestavěnou lithiovou baterii 700mAh
plus Bluetooth smyčka obsahuje 5W zesilovač
plus Integrovaný mikrofon

Spy sluchátko srovnávací tabulka

Balení setu obsahuje

 • Brýle s FULL HD kamerou
 • Čtečka paměťových karet
 • Micro USB kabel
 • CD se softwarem
 • Manuál k brýlím
 • Nejnovější spy sluchátko
 • mikrofon
 • Bluetooth smyčka 5W na zavěšení na krk
 • USB kabel
 • napájecí adaptér
 • Manuál ke sluchátku

Komentáře

Další produkty