Spy kamera v hodinkách s detekcí pohybu

Kód zboží: 10-021 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží vyprodáno
Omlouváme se, ale tento produkt je vyprodán. Tento produkt již není k dispozici.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 2 228 Kč
Cena s DPH 2 673 Kč

Popis produktu Spy kamera v hodinkách s detekcí pohybu

Spy kamera s detekcí pohybu Prodej přes špionážní eshop největší výběr - jen kvalitní produkty. Nákup od profesionálů - zboží skladem, možný osobní odběr v BB.

Špionážní kamera v hodinkách je velmi účinná pokud máte podezření, že někdo krade či Vás podvádí. Nyní můžete konečně zjistit pravdu s touto skvělou špionážní kamerou ukrytou přímo v hodinkách. Stačí položit tuto kameru někde v místnosti na stůl, poličku a už jen čekat co se bude dít. Později si můžete přehrát všechny důležité záběry a možná budete velmi překvapen co najdete na záznamu z kamery.

Kamera je vyrobena z ocelových součástí a působí velmi elegantně. Nikoho ani jen nenapadne, že se v ní může nacházet skrytá kamera. Vestavěný akumulátor udrží kameru v chodu při trvalém záznamu až 1,5 hodiny. Nabíjení je pomocí připojení USB portu k počítači případně k připojení k libovolné USB nabíječce (síťové, nebo auto nabíječce).

Špionážní kamera v hodinkách s detekcí pohybu na prodej za výhodnou cenu můžeš koupit online v našem e-shopu. Viz si naši nabídku a najdi co hledáš.

spy kamera

Mini kamera nahrává v režimu 30 snímků za sekundu ve formátu AVI. Kameru můžete pomocí dodaného USB kabelu připojit k počítači a využít jako web kameru či externí disk, ze kterého můžete přehrávat záznamy v počítači. Špionážní kamera v hodinkách - můžeš koupit online v našem e-shopu za skvělou cenu.

Specifikace vlastností minikamery v hodinkách

- Vestavěná detekce pohybu
- Obrazový senzor CMOS 2Mpx
- Úhel záběru: 62 stupňů
- Minimální osvětlení: 1 Lux
- Formát paměťové karty: Micro SD Card - (1GB - 32GB)
- Velikost videozáznamu: 1 hodina = 2,5 GB
- USB: USB 1.1 i USB 2.0
- Video formát: AVI formát 640x480px / 30 snímků za sekundu
- Foto v rozlišení: 1280 x 960
- Výdrž vestavěného Li-Ion akumulátoru - při trvalém nahrávání: 1,5 hodiny
- Akumulátor: Vestavěný dobíjecí Li-ion akumulátor s kapacitou 300mAh
- Rozměry: 70mm x 19mm
- Hmotnost: 50g

Příslušenství minikamery v hodinkách

- Spy kamera v hodinkách s detekcí pohybu
- USB kabel pro připojení k PC
- Návod k použití

Poznámka ke způsobu nahrávání minikamery při využití detekce pohybu

V okamžiku kdy software kamery vyhodnotí, že před kamerou došlo k pohybu (narušení střeženého prostoru), dojde k záznamu obrazu z kamery o délce 30 minut.

!!! Prodejce nenese žádnou odpovědnost v případě zneužití těchto výrobků na nelegální účely. Před použitím je důležité se seznámit s podmínkami (právo, tech. Předpisy, vyhlášky apod.). Pro ​​provozování výrobků v daném státě!!!

Komentáře

Další produkty