Spy HD kamera dokonale skrytá v brýlích + náhradní baterie

Kód zboží: 10-116 Mám otázku
TOP Spy HD kamera dokonale skrytá v brýlích + náhradní baterie
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 3 600 Kč
Cena s DPH 4 320 Kč
- +

Popis produktu Spy HD kamera dokonale skrytá v brýlích + náhradní baterie

Spy HD kamera dokonale skrytá v brýlích + extra náhradní baterie. Brýle mají stylový design a praktické využití. Pokud se budete pokoušet najít na těchto brýlích kameru tak se vám to nepodaří ani jako spy odborníkovi. Brýle ničím nepřipomínají, že mají v sobě zabudovanou kameru. Žádný viditelný objektiv ani mini dírka pro objektiv.

Kamera je zabudovaná v rámu brýlí a snímá přes jednosměrně průhledný plast což zaručuje utajení. Kamera není viditelná pouhým okem ani pod žádným úhlem nebo v protisvětle. Ovládání je zcela jednoduché přes jediný knoflík, který je z vnitřní strany rámu a je také navržen tak aby byl nenápadný. Tyto špionážní brýle mají dokonalou kamufláž. Obraz se zaznamenává v HD rozlišení 1280 x 720P při 30fps na microSD kartu do maximální kapacity 32 GB.

spy hd brýle

Baterie s kapacitou 260 mAh je zabudována na pravé straně rámu. Jedna baterie má výdrž do 1,5 hodiny nahrávání. Záznam se ukládá po 10 minutách a má velikost 1 GB. Na 32 GB kartu se vejde až 5 hodin záznamu. Při nabíjení baterie odepnete pravou část rámu a připojíte ji na přes mini 8pin USB k síťové nabíječce. Velkou výhodou je, že v balení se nachází ještě jedno náhradní rameno s baterií, které připojíte k brýlím, dokud druhou baterii nabíjíte. Můžete tak nepřetržitě nahrávat video. Určitě oceníte i funkci nabíjení baterie přes powerbank co Vám zaručí, že budete mít vždy nabitou baterii po ruce.

spy hd kamera Náhradní baterie

Se špionážními brýlemi nahráváte přesně to co vidíte a máte při tom volné ruce. HD brýle jsou ideální volba pro Vás pokud si potřebujete udělat nenápadný záznam ze setkání, nebo při různých jiných situacích kde potřebujete udělat videozáznam se svukom aniž abyste prozradili. Brýle mají širokou škálu využití protože je můžete použít například i na dovolené, koncertě, nebo pokud si chcete zaznamenat různé jiné zážitky. Po připojení Full HD brýlí k Vašemu počítači fungují jako čtečka paměťových karet a Vy si můžete stáhnout nahrané videa a foto do Vašeho PC nebo notebooku.

vlastnosti:

Brýle s dokonalou kamufláží zabudované spy HD kamery
HD rozlišení 1280 x 720P s frekvencí 30fps
Využití mikroSD karty až do 32GB
2x náhradní ramínko s baterií 260 mAh

specifikace:

Rozlišení videa: 1280 x 720
Video snímkování: 30fps
Video formát: AVI
Rozlišení objektivu: 5Mpix
Formát obrazu 16: 9
Baterie: 2 x 260mAh
Výdrž baterie: do 1,5 hodiny záznamu (dvě baterie do 3 hodin záznamu)
Napájení: DC-5V
Napájecí kabel: mini 8pin USB
Paměťové karty: microSD karta do max 32GB
Provozní teplota: od 0 ° C do 60 ° C

Obsah balení:

1x Brýle s HD kamerou
1x Mini 8pin USB kabel
2x Ramínka s baterií
1x Redukce pro nabíjení přes USB kabel
1x Manuál

Komentáře

Další produkty