Špionážní brýle s FULL HD kamerou na dálkové ovládání

Kód zboží: 10-170 Mám otázku
nové Špionážní brýle s FULL HD kamerou na dálkové ovládání
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 3 825 Kč
Cena s DPH 4 590 Kč
- +

Popis produktu Špionážní brýle s FULL HD kamerou na dálkové ovládání

Elegantní špionážní brýle na dálkové ovládání s FULL HD kamerou 1920x1080p při 30 fps, pro dokonale nenápadné nahrávání video záznamů se zvukem. Full HD kamera je dokonale schovaná v rámu brýlí aby nevzbudily jakékoli podezření okolí, tedy žádné viditelný objektiv. Kamera snímá přes jednosměrně průhledný plast co jí zaručuje utajení a není viditelná pouhým okem ani pod žádným úhlem nebo v protisvětle. Snímaný obraz kamerou se zachycuje ve Full HD rozlišení 1920 x 1080 při 30 fps i se zvukem. Ovládání je naprosto jednoduché, pomocí dotykové plochy na rámu brýlí nebo pomocí přibaleného dálkového ovladače, díky čemuž se nemusíte vůbec dotýkat brýlí při jejich používání. Spy brýle s kamerou FULL HD a dálkovým ovládáním + 16GB paměť, mají elegantní design provedení díky čemuž budou skvělým nenápadným špionážním doplňkem k Vašemu outfitu.

Brýle s kamerou mají tmavé sluneční sklíčka.

full hd kamera v brýlích

Baterie s kapacitou 280 mAh je zabudována na pravé straně rámu. Jedna baterie má výdrž přibližně 75 min. nahrávání. Záznamy se ukládají na interní paměť o velikosti 16 GB na kterou se vejde až do 2 hodin záznamu. Při nabíjení baterie odepnete levou část rámu a připojíte ji na přes mini 8pin USB k síťové nabíječce. Velkou výhodou je, že v balení se nachází ještě jedno náhradní rameno s baterií, které připojíte k brýlím, dokud druhou baterii nabíjíte. Můžete tak nepřetržitě nahrávat video. Určitě oceníte i funkci nabíjení baterie přes powerbank co Vám zaručí, že budete mít vždy nabitou baterii po ruce. Po připojení Full HD brýlí k počítači   si můžete přehrát zaznamenané videa, případně můžete využít interní paměť jako úložiště pro přenos dat.

špionážní brýle se skrytou HD kamerou

Se špionážními brýlemi nahráváte přesně to co vidíte a máte při tom volné ruce. Full HD brýle jsou ideální volba pro Vás pokud si potřebujete udělat nenápadný záznam ze setkání, nebo při různých jiných situacích kde potřebujete udělat videozáznam aniž byste se prozradili. Brýle mají širokou škálu využití protože je můžete použít například i na dovolené, koncertě nebo při zaznamenávání různých životních zážitků.

spy kamera v brýlích pro nenápadné nahrávání audio videa

vlastnosti:

Spy brýle s kamerou
Full HD rozlišení 1920 x 1080P s frekvencí 30fps
Dálkové ovládání
2x náhradní ramínko s baterií 280 mAh

specifikace:

Optika: CMOS 2.0 Mega
Rozlišení videa: 1920 x 1080
Video snímkování: 30fps
Video formát: AVI
Úhel snímání: 70 °
Interní paměť: 16 GB
Video velikost: 16 GB postačuje pro 2 hod. video záznam
Baterie: 280mAh
Výdrž baterie: cca 75 min

Obsah balení:

1x Brýle s HD kamerou
1x Dálkové ovládání
2x Ramínka s baterií
1x Redukce pro nabíjení přes USB kabel
1x USB kabel
1x Hadřík na čištění
1x Pouzdro na okuilare
1x Manuál

Komentáře

Další produkty