Sluneční brýle s FULL HD kamerou, WiFi a UV filtrem

Kód zboží: 10-137 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 3 375 Kč
Cena s DPH 4 050 Kč
- +

Popis produktu Sluneční brýle s FULL HD kamerou, WiFi a UV filtrem

Sluneční brýle s FULL HD kamerou, WiFi a UV filtrem jsou špičkové nejen kvůli kameře ale i mikrofonu, díky čemuž nahrajete skvělé záběry a zvuk nejen při sledování, ale i při jiných aktivitách - např. při sportu, turistice.   Už žádná komplikovaná montáž. Jednoduše si nasadíte brýle a můžete nahrávat přímo z Vašeho úhlu pohledu. Zabudovaná FULL HD kamera je schopná nahrávat video s rozlišením 1920 x 1080 při 30-ti snímcích za sekundu spolu se zvukem ve vysoké kvalitě. Zachycené videa jsou v širokoúhlých záběrech 120 °, takže budete mít perfektní přehled o snímaném prostředí se všemi detaily. Všechna zaznamenaná data se ukládají na Micro SD kartu podporovanou do velikosti až 32 GB (není součástí balení).

špionážní kamera aplikace

Spuštění brýlí a nahrávání se spouští pomocí tlačítka na levé straně slunečních brýlí. Vedle něj se nachází ještě tlačítko pro spuštění WiFi. Z vnitřní strany se nacházejí dva indikátory. Červený indikátor stálým svícením Vás informuje zda je kamera zapnutá nebo momentálně nahrává (indikátor bliká). Modrý indikátor informuje o zapnuté funkci WiFi. Díky podpoře WiFi si umíte brýle spárovat s Vaším smartphonem a využívat funkce brýlí přímo přes aplikaci případně si přehrávat zachyceny záběry. Aplikace je podporována pro iOS tak i pro Android s názvem "FinalCam", aplikace je   volně dostupná ke stažení do Vašeho smartphonu.

slnecne brýle s wifi kamerouslnecne brýle s kamerou wifi

K brýlím je přibalen USB konektor pomocí kterého si brýle nabijete nebo si můžete stáhnout datové soubory (nahraná videa) do počítače. Brýle s kamerou kromě funkce kamery plní i plnohodnotnou funkci slunečních brýlí, nakolik jsou vyrobeny ze skla s UV filtrem 400. Proto Vaše oči budou chráněny před škodlivým UV zářením ze slunce. Tyto exkluzivní sluneční brýle najdou své využití při různých příležitostech jako je sport, nebo i pro běžné nošení během dne.

vlastnosti:

Nahrávání Full HD videa se zvukem
Podpora WiFi a možnost spárovat se smartphonem
UV Filtr 400
Sportovní design brýlí

specifikace:

Funkce: Video, WiFi
Kamera: 3 Mpx CMOS + 120 ° široký úhel
Rozlišení videa: Full HD 1080P 1920 * 1080 30 fps
Formát komprese: H264
Formát video souboru: MOV
Paměť: podpora Micro SD karty max do 32 GB
UV Filtr: 400
Rozměry: 15,5 cm (š) x 5,5 cm (v) x 17 cm (h)
Hmotnost: 55 g
Baterie: lithiová baterie 770 mAh
Záznam videa: 1 hodina

Obsah Balení:

1x Sluneční brýle s HD kamerou + WiFi
1x Přenosné pouzdro
1x Čistící hadřík
1x USB kabel
1x Uživatelský manuál

Komentáře

Další produkty