Skrytá FULL HD kamera v budiku WiFi P2P s 10 IR LED + 24/7 monitoring a detekce pohybu

Kód zboží: 10-631 Mám otázku
Výrobce /
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 3 600 Kč
Cena s DPH 4 320 Kč
- +

Popis produktu Skrytá FULL HD kamera v budiku WiFi P2P s 10 IR LED + 24/7 monitoring a detekce pohybu

Skrytá FULL HD kamera v budiku WiFi P2P s 10 IR LED + 24/7 monitoring a detekce pohybu. Kamera v digitálních hodinách obsahuje i obousměrné audio . Dokonalá kombinace špionážní kamery s budíkem. Tento produkt můžete použít ke sledování vašeho domova - přehrávání hudby - nastavení budíku. Obrazová kvalita FULL HD rozlišení . Wifi kamera nabízí vysoce kvalitní obraz 30fps s ostřejšími a jasnějšími detaily. Širokoúhlý pozorovací úhel 150° a noční vidění, má zabudováno 10 infračervených IR LED světel, které vám umožňují jasněji vidět v nočním prostředí, tato IR světla jsou při nahrávání v noci zcela neviditelná.

Nastavení aktuální čas i čas buzení, zobrazuje i aktuální teplotu.

full hd wifi p2p kamera v budíku s IR LED světly

Obousměrné two-way audio a poslech , umožňuje mluvit a poslouchat prostřednictvím mobilního telefonu, když jsou na různých místech. Zařízení disponuje vestavěnou 2000mAh baterií. Podpora app iOS/Android pro přímé sledování přes internet 24-hodinového nepřetržitého vzdáleného monitorování P2P s režimem detekce pohybu .

Formát komprese videa je H.264, který má vyšší přenosovou rychlost a šetří paměť. Budík se skrytou WiFi kamerou dohlédne na dění ve vašem bytě během vaší nepřítomnosti. Dění můžete sledovat vzdáleně online, nebo si jej přehrát zpětně. Už se nemusíte bát nechat doma děti či mazlíčka bez dozoru. Díky kompaktním rozměrům a nenápadnému vzhledu zapadne do jakéhokoli interiéru a můžete jej tak snadno umístit kdekoli ve vaší domácnosti nebo kanceláři.

hodiny se skrytou kamerou wifi

Skrytá kamera s nočním viděním do vzdálenosti 6 metrů zabírá úhel 150°, nahrává ve FULL HD rozlišení a v případě detekce pohybu obdržíte push notifikaci na váš smartphone. Zhotovené záznamy se ukládají volitelně buď na vloženou microSD kartu s maximální kapacitou 128GB (není součástí balení), nebo přímo do vašeho telefonu a díky podpoře Wi-Fi připojení můžete veškeré dění před kamerou sledovat vzdáleně na vašem chytrém telefonu. Jako u klasického budíku lze tlačítky na vrchu nastavit aktuální čas i čas buzení, zobrazuje i aktuální teplotu. Ovládací prvky kamery se nacházejí na zadní straně budíku pod krytem spolu s baterií, čočka kamery je skvěle ukryta pod kouřovým sklem v displeji hodin.

spy kamera v budíku

Pro propojení skryté kamery v budíku s Vaším mobilním telefonem či tabletem přes Wi-Fi síť je třeba nainstalovat aplikaci která je zdarma ke stažení v Google Play/App Store . Potom můžete využívat všechny funkce skryté kamery, jako je možnost sledování živého náhledu, nahrávání a následné přehrávání pořízených záznamů přímo v telefonu či pokročilé nastavení parametrů kamery. Pořízené videozáznamy lze také snadno přehrát ve vašem PC. Baterii v budíku lze dobít přiloženým USB kabelem z PC, nebo z běžného USB adaptéru. Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie postačí k provozu kamery až do 2 hodin , při trvalém připojení do elektrické sítě může budík i kamera fungovat prakticky nonstop.

Vlastnosti:

Skrytá kamera v displeji budíku
Detekce pohybu na vzdálenost 6 metrů
Nahrávání videa v rozlišení Full HD
Neviditelný IR přísvit pro noční vidění až do vzdálenosti cca 5-8 metrů
Plně funkční zařízení pro použití jako klasický budík či digitální hodiny
Tato WiFi kamera je kompatibilní se sítí 2,4GHz

Specifikace:

Rozlišení FULL HD 1080p
Podpora paměťových karet do 128GB (není součástí balení)
Noční vidění: ano, 10 IR LED
Kapacita baterie; 2000 mAh
Hmotnost: 175 g
Velikost: 131x37,5x62,5mm

Úhel záběru skryté kamery 150°
Podpora paměťových microSD karet až 128GB
Možnost živého streamování videa
Podporuje nahrávání ve smyčce
Notifikace do mobilní aplikace při detekci pohybu
Jednoduché nastavení kamery
Možnost nastavit rozlišení či upravovat jas a kontrast kamery v aplikaci
Možnost pořizovat snímky či videa (uloží se do paměti telefonu)
Snímkování 30FPS
Zobrazení aktuálního času, času buzení a teploty na displeji
Výdrž baterie až 5 hodin
Baterie 3,7V s kapacitou 2000mAh
Možnost non-stop provozu při stálém napájení z elektrické sítě
Provozní teplota -10-60°C


Obsah balení:

1x Budík se skrytou WiFi kamerou
1x USB napájecí kabel
1x manuál

Komentáře

Další produkty