PIR kamera s lampou

Kód zboží: 10-033 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 3 262 Kč
Cena s DPH 3 915 Kč
- +

Popis produktu PIR kamera s lampou

PIR kamera s lampou na prodej přes špionážní eshop největší výběr. Nákup od profesionálů - zboží skladem, možný osobní odběr v BB. PIR Detektor pohybu se zabudovanou kamerou a lampou na Micro SD kartu napájen přes 220V - ideální strážce Vašeho příbytku. Vhodný pro použití ve dne iv noci.

PIR Detektor pohybu s kamerou a lampou - Udržujte svůj domov v bezpečí a vyhněte se jakýmkoliv nástrahám zlodějů s tímto výstražným detektorem pohybu. Výstražný detektor pohybu s kamerou nahraje audio a video nahrávku při narušení klidu Vašeho domova. Vzdálenost na kterou dokáže zařízení rozeznat pohyb je až 6m a vysoce výkonná LED zářivka 10W přitom osvětlí okolí až do vzdálenosti 15m.

Záznam kamery je v rozlišení 1280x720 nebo 640x480 pixelů a 30 snímků za sekundu, který se následně uloží na vloženou micro sd kartu. Pokud by byla kapacita na micro sd kartě vyčerpaná, kamera přepíše starší soubory a uloží nové. Je možné připojit pomcou AV kabelů k zobrazovacímu zariadenieu (LCD).


detektor pohybu s kamerou a lampou

Umístěte tento detektor na okna, dveře nebo do jakékoliv jiné oblasti, kterou chcete mít pod dohledem a jeho pasivní infračervený senzor (který automaticky reaguje na pohyb) se postará o zbytek. Když se spustí senzor, detektor automaticky začne nahrávání videa na micro SD kartu (až 32 GB) a také nasměruje jeho ultra jasné bílé světlo na cíl.

Tento detektor nejen překvapí případného zloděje, ale měl by také zastrašit vetřelce a udržovat Váš domov bezpečný. Detektor se snadno instaluje a vyžaduje minimální obsluhu.


Technické specifikace:

* Obrazový snímač: 1/2, 5 "CMOS
* Minimální osvětlení: 0 Lux (IR zapnuto)
* Vyvážení bílé: Automatické
* Úhel pohledu: 90 stupňů
* Formát videa: AVI
* Video Rozlišení: 1280x720 nebo 640 x 480 pixelů
* Video Počet snímků: 30 fps
* Nahrávání videa Doba trvání: 10 sekund smyčka
* Osvětlí do vzdálenosti: až 15 metrů
* Výkon LED diody: 10 Wattů
* Provozní napájení: 220 V
* Typ paměti a velikost: micro SD karta (až 32GB)
* Rozsah detekce pohybu: až 6 metrů
* Typ snímače: PIR (pasivní infračervený)
* Senzor Trigger rychlost: <1 vteřina
* Provozní teplota:
o -10 ° C 40 ° C

Obsah balení:

* PIR kamera s lampou
* Adaptér na napájení 220 V
* Instalační CD
* Manuál


Rozměry:

* Měří přibližně 13,3 cm (H) x 9,0 cm (š) x 20,0 cm (D)
* Váží přibližně 680 gramů

!!! Prodejce nenese žádnou odpovědnost v případě zneužití těchto výrobků na nelegální účely. Před použitím je důležité se seznámit s podmínkami (právo, tech. Předpisy, vyhlášky apod.). Pro ​​provozování výrobků v daném státě!!!

Komentáře

Další produkty