Mikro pinhole kamera Full hd + IR LED

Kód zboží: 10-104 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží vyprodáno
Omlouváme se, ale tento produkt je vyprodán. Tento produkt již není k dispozici.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 2 835 Kč
Cena s DPH 3 402 Kč

Popis produktu Mikro pinhole kamera Full hd + IR LED

Mikro pinhole kamera Full hd + IR LED + trvalé napájení, je ideální zařízení pro nenápadné umístění v interiéru budov, kanceláří, nebo u vás doma. Je to správná volba pro monitorování interiéru tak, aby jste zůstali nenápadný. Malé rozměry kamery a možnost trvalého napájení dělají z kamery ideální zařízení, které se dá použít i jako bezpečnostní kamera.

Kamera se dá přes USB připojit k AC / DC adaptéru, nebo může být napájena přes powerbank na místech kde nemáte přístup k elektrické síti. Záznam se ukládá na mikroSD kartu do maximální kapacity 32GB. Kameru lze po umístění ovládat na dálku pomocí dálkového ovládání, které vám zajistí maximální nenápadnost při spouštění nahrávání a funguje na vzdálenost až do 20m v otevřeném prostranství bez překážek.

pinhole kamera

Ovladačem zapínáte i vypínáte kameru, spouštíte nahrávání videa, nebo jen zvuku. Přes ovladač se dají udělat i fotografie a přepínat na IR noční vidění při nahrávání videa. Po připojení zařízení k PC přes USB a zapnutí kamery přes ovladač funguje jako čtečka paměťových karet a můžete si přímo stáhnout nahraná videa a fotografie. Kamera nahrává video v rozlišení až 1920x1080p. Kamera podporuje funkci nepřetržitého záznamu což znamená že po zaplnění mikroSD karty začne kamera automaticky promazávat nejstarší záznam. Malé rozměry, nenápadnost a nezávislost od externího napájení díky propojení s Powerbank dělají z této kamery velmi užitečnou pomůcku v špionážním světě.  

vlastnosti:

Špionážní kamera s IR nočním viděním
Funkce permanentního nahrávání
Dálkové ovládání až do 20m
Využití mikroSD kart až do 32GB
Možnost trvalého napájení
Možnost připojení na powerbank

specifikace:

Rozlišení: Full HD 1920x1080
Video formát: avi
Foto rozlišení: 2560x1440
Video komprese: H.264, MJPEG
Paměť: mikroSD karty do 32GB
Noční IR vidění: 6x IR LED
Napájení: síťový zdroj s USB připojením
Náhradní zdroj: možnost připojení na powerbank

Obsah balení:

1x Pinhole kamera s IR nočním viděním
1x Dálkové ovládání
1x Mikro USB kabel
1x Manuál

Komentáře

Další produkty