Kamera ve vypínači + detekce pohybu

Kód zboží: 10-036 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 1 688 Kč
Cena s DPH 2 025 Kč
- +

Popis produktu Kamera ve vypínači + detekce pohybu

Kamera ve vypínači + detekce pohybu na prodej přes špionážní eshop největší výběr. Nákup od profesionálů - zboží skladem, možný osobní odběr v BB.

Skrytá kamera ve vypínači s detekcí pohybu - tato spy kamera dokáže dělat videa s rozlišením 640x480 pixelů automaticky po detekci i nejmenšího pohybu před vypínač. Kamera je je skvělou špionážní hračkou hodící se například do kanceláří, velkoskladů, nebo domů. Nikdo nepozná, že se jedná o skrytou kameru! Nikdo si nevšimne, že chcete natáčet!

Kamerka je vybavena mikrofonem, takže zaznamená i zvuk! Video v rozlišení 640x480 pixelů při 30 snímcích za sekundu slouží jako špionážní kamera, která zachytí každého zloděje! Záznam se ukládá na vloženou micro SD paměťovou kartu. Pokud chcete někoho nečekaně překvapit, nachytat nebo vypálit, pořiďte si tento nevinný vypínač na světlo se špionážní kamerou! Rozhodně překvapíte i své přátele, když jim tuto vychytávku pořídíte domů!

kamera ve vypínači

Specifikace produktu:

Senzor: 2.0MP CMOS
Video Rozlišení: 640 x 480, 30 FPS
Formát videa: AVI
Mikrofon: Vestavěný
Podpora Micro SD pamět'ové karty až do 16 GB (není součástí)
Napájení: Interní Li-ion baterie 5V
Provozní teplota: 0 ℃ ~ 40 ℃
Připojení: USB 2.0 high speed

Napájení: zabudovaná dobíjecí lithiová 5V baterie, výdrž baterie cca 90 - 120 minut. Dobíjení přes USB kabel připojený k počítači.

!!! Prodejce nenese žádnou odpovědnost v případě zneužití těchto výrobků na nelegální účely. Před použitím je důležité se seznámit s podmínkami (právo, tech. Předpisy, vyhlášky apod.). Pro ​​provozování výrobků v daném státě!!!

Komentáře

Další produkty