Kamera v detektoru kouře na dálkové ovládání

Kód zboží: 10-034 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 1 912 Kč
Cena s DPH 2 295 Kč
- +

Popis produktu Kamera v detektoru kouře na dálkové ovládání

Kamera v detektoru kouře na dálkové ovládání na prodej přes špionážní eshop největší výběr. Nákup od profesionálů - zboží skladem, možný osobní odběr v BB.

Špionážní kamera zamaskovaná jako detektor kouře s dálkovým ovládáním je skvělou spy hračkou hodící se například do kanceláří, velkoskladů, nebo domů. Nikdo nepozná, že se jedná o skrytou kameru! Nikdo si nevšimne, že chcete natáčet!

Kamerka je vybavena mikrofonem, takže zaznamená i zvuk! Video v rozlišení 640x480 pixelů při 30 snímcích za sekundu slouží jako špionážní kamera, která zachytí každého zloděje! Záznam se ukládá na vloženou micro SD paměťovou kartu. Pokud chcete někoho nečekaně překvapit, nachytat nebo vypálit, pořiďte si tento nevinný detektor kouře se špionážní kamerou! Rozhodně překvapíte i své přátele, když jim tuto vychytávku pořídíte domů!

detektor kouře kamera

Specifikace produktu:

Senzor: 2.0MP CMOS
Foto Rozlišení: 1280 x 960
Video Rozlišení: 640 x 480, 30 FPS
Formát videa: AVI
Úhel záběru: 65 stupňů
Mikrofon: Vestavěný
Podpora MicroSD až do 16 GB
Napájení: Interní Li-ion baterie 280mAh/3.7V
Provozní teplota: -10 ℃ ~ 50 ℃
Provozní vlhkost: 15 ~ 85% RH
Připojení: USB 2.0 high speed
Rozměry produktu: 110 * 110 mm

Napájení: zabudovaná dobíjecí lithiová 3.7V 280 MHA baterie, výdrž baterie cca 90 - 120 minut. Dobíjení přes USB kabel připojený k počítači.

!!! Prodejce nenese žádnou odpovědnost v případě zneužití těchto výrobků na nelegální účely. Před použitím je důležité se seznámit s podmínkami (právo, tech. Předpisy, vyhlášky apod.). Pro ​​provozování výrobků v daném státě!!!

Komentáře

Další produkty