iZON kamera s live přenosem (sledování i přes mobil)

Kód zboží: 10-012 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 3 600 Kč
Cena s DPH 4 320 Kč
- +

Popis produktu iZON kamera s live přenosem (sledování i přes mobil)

IZONkamera s live přenosem (sledování i přes mobil). Prodej přes špionážní eshop největší výběr. Nákup od profesionálů - zboží skladem, možný osobní odběr v BB.

S IZON - Kamera s detekcí pohybu (sledování i přes mobil) můžete udržet bdělé oko nad tím na co potřebujete, ať už jste v práci, na nákupech nebo na dovolené. Můžete dokonce naprogramovat IZON kameru aby během Vaší nepřítomnosti byla v pohotovosti tedy informovala Vás při detekci audio-zvuků nebo detekci pohybu.

IZON kamera s live přenosem (sledování i přes mobil)

Kompaktibilní pouze s produkty APPLE - iPhone, iPad, iPod
jiné mobilní telefony zařízení nepodporuje

Na prodej za výhodnou cenu můžeš koupit online v našem e-shopu. Certifikovaný e-shop - bezpečný nákup.

Je to jako mít svou vlastní alarmovou síť nebo ostrahu. Neuvěřitelně snadné nastavení a ovládání Izon kamery je možné ji umístit na všechny vodorovné povrchy nebo namontovat na zeď / strom / strop / a úhel snímání lze snadno upravit pomocí geniální magnetické základny. Pak se stačí přihlásit ke svému uživatelskému účtu, vyplnit detaily budete mít přístup k monitorování 24h denně.
 
  
Můžete také přidat více kamerových jednotek (nutno zakoupit IZON kamery) tedy monitorovat více prostorů což znamená více linií pohledu, nebo různá místa snímání. Stačí přes internet stáhnout aplikaci pro APPLE zařízení - Stem: Connect Smartphone App a můžete využívat všechny dostupné funkce IZON kamery. Je nutné aby byla kamera při používání napájena prostřednictvím elektrické sítě (pomocí adaptéru na 220V - 5V USB.)
Vlastnosti produktu:
  • Vzdálené sledování a pohybový senzor (detekce pohybu)
  • Ovládání pomocí aplikace Stem: Connect Smartphone App (volné stažitelná)
  • Nahrává video v rozlišení 640x480 pixelů
  • Bezpečné, soukromé video záznamy
  • Dá se s ním prohlížet a poslouchat odkudkoliv
  • Nahrává video pro soukromé prohlížení nebo vysílání na YouTube nebo jiné video weby
  • Vylepšený Update firmwaru
  • Geniální, nastavitelná magnetická základna
 
Technické specifikace:
Obsahuje kameru, mikrofon, odnímatelnou magnetické půlkulatý základnu pro stěny a závitořezné šrouby pro montáž a nastavení úhlu snímání.
802.11b/g/n bezdrátové funkce
 
Požadavky na baterii:
Vyžaduje el.energii přes mini USB kabel (USB nabíječka 220V)
 
Rozměry:
Přístroj měří cca 5 cm (Š) x 5 cm (D) x 10 cm (H)
 

Pro tento výrobek bylo vydáno prohlášení o shodě s požadavky směrnice č.. 1999/5/EC pro rádiové a telekomunikační koncová zařízení, které je dostupné u predajcu.Výrobok je rádiovým zařízením, které je možné v ČR provozovat na základě všeobecného oprávnění VPR-17 / 2012, vydaného Českým telekomunikačním úřadem.

!!! Prodejce nenese žádnou odpovědnost v případě zneužití těchto výrobků na nelegální účely. Před použitím je důležité se seznámit s podmínkami (právo, tech. Předpisy, vyhlášky apod.). Pro ​​provozování výrobků v daném státě!!!

Komentáře

Další produkty