GSM Power bank se spy kamerou a odposlechem přes SIM kartu

Kód zboží: 10-110 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 3 578 Kč
Cena s DPH 4 293 Kč
- +

Popis produktu GSM Power bank se spy kamerou a odposlechem přes SIM kartu

GSM Power bank se spy kamerou a odposlechem přes SIM kartu. Tento špionážní power bank obsahuje vše potřebné pro to, abyste mohli nenápadně monitorovat prostory které potřebujete mít pod kontrolou. Přenosná nabíječka obsahuje kameru, odposlouchávací zařízení, mikroSD kartu pro ukládání záznamů a SIM kartu pro komunikaci a odposlouchávání na dálku.

Zařízení podporuje mobilní sítě GSM 850/900/1800 / 1900MHz takže nebudete mít problém připojit se ať jste kdekoli na světě. Kamera ukrytá v přenosné nabíječce je ideální na využití pro sledování a zabezpečení domácnosti. Stačí si pouze zakoupit novou SIM kartu u libovolného operátora, kterou vložíte do zařízení a mikroSD kartu do maximální kapacity 32GB kterou zasunete do slotu hned vedle SIM karty v zařízení a můžete začít svou špionážní akci.

gsm powerbank s kamerou

Skrytá kamera v externí nabíječce má zabudovaný citlivý mikrofon a umožňuje nahrávání videa i se zvukem. Všechny záznamy se ukládají na mikroSD kartu. Nabíječku s kamerou ovládáte prostřednictvím vašeho telefonu s příkazy zasílanými formou SMS na telefonní číslo SIM karty, která je v zařízení. Můžete tak na dálku spustit nahrávání videa se zvukem, nebo jen zvuku samostatně. Lze také nastavit funkce detekce zvuku a zařízení vám zpětně zavolá jakmile zaznamená zvuk vyšší než 65 decibelů. Funkci odposlechu můžete zahájit také zavoláním na telefonní číslo SIM karty v zařízení, které váš hovor automaticky zvedne a vy uslyšíte co se děje v okolí. Externí baterie je plně funkční a můžete si jí dobíjet váš telefon, tablet, nebo jakékoli jiné zařízení dobíjecí přes powerbank. Kamera funguje i když se zařízení právě nabíjí, proto se dá využívat i trvalé napájení díky kterému nebudete omezen pouze na výkon baterie.

gsm powerbank s kamerou na sim kartu

vlastnosti:

Kamera ukrytá v externí nabíječce
Možnost nahrávání i při dobíjení baterie
Komunikace přes SIM kartu a váš mobilní telefon
Funkce alarmu nad 65 dB a zpětného zavolání na váš mobil
Funkce odposlechu zavoláním na SIM kartu v power banku


specifikace:

Pixel: 2 milionů pixelů
Rozlišení videa: 480x320
Podpora sítě: GSM 850/900/1800 / 1900MHz
Vestavěný mikrofon: ano
Kapacita baterie: 4000 mAh
Doba nabíjení: 4 ~ 6 hodin
Paměťová karta: Micro SD / TF karta max. 32 GB
USB výstup: 1A + 2A
Nabíjecí napětí: DC-5V
Baterie: Li-ion baterie
Váha: 200g
Rozměry: 75x120x15mm
Provozní teplota: -10 Až 60 ℃


Obsah balení:

1x Power bank GSM
1x USB kabel pro dobíjení iphone a smartphone
1x Manuál

Komentáře

Další produkty