GSM detektor v peru na zjištění odposlechových štěnic

Kód zboží: 09-002 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 1 013 Kč
Cena s DPH 1 215 Kč
- +

Popis produktu GSM detektor v peru na zjištění odposlechových štěnic

GSM detektor v peru na zjištění odposlechových štěnic. Pero, které slouží jako GSM Detektor ať už štěnic resp. jakéhokoliv bezdrátového signálu ve Vašem bytě, kanceláři či jiných prostorách. Toto speciálně upravené pero také zjistí jestli náhodou Váš mobilní telefon není odposloucháván. Pokud pero zachytí vysílaný signál začne blikat resp. svítit žlutá ledka.

Dané zařízení pracuje na všech GSM kmitočtech včetně bezdrátových kamer. Hravě zjistíte, že ve vašem okolí někdo telefonuje, nebo Váš telefon někdo ovládá. Blikání musí být nepřetržité cca 1 minutu a více, tím je více méně jisté, že přes Váš telefon se odesílají data, nebo audio signál.

detektor štěnic v peru

GSM Detektor v Pere, bezdrátová zařízení, zjišťuje frekvence 900/1200/1300 a 2400/2600 / 3000MHz. Odhalí bezdrátový signál v okruhu 10 metrů. Vaše soukromí je již chráněno, nic Vás nepřekvapí. Pero má také UV světlo pro kontrolu bankovek. Barevné světlo je tím silnější, čím více se přibližujete k VF signálu. Na prodej za výhodnou cenu můžeš koupit online v našem e-shopu. Viz si naši nabídku a najdi co hledáš.
Specifikace GSM Pera na detekci štěnic:
1. Baterie: 4.5V, pomocí LR-44 x 3 ks (v ceně)
2. Detektiv Výstup: LED bliká (Barva světla LED)
3. Detektiv Indukce Titul: 100MHz ~ 3GHz (kmitočet pod 900MHz zařízení zachytí také no vysílač musí mít min 200mA vyzařovací výkon)
4. Pracovní spotřeba: 30uA
5. LED blikající aktuální: 1mA
6. Provozní pokyny
7. Detektor rozměry: 146x Φ 10 mm. kompaktní velikost

Komentáře

Další produkty