GSM detektor odposlechů

Kód zboží: 09-003 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 1 102 Kč
Cena s DPH 1 323 Kč
- +

Popis produktu GSM detektor odposlechů

GSM detektor odposlechů. Detektor dokáže bez problémů zachytit bezdrátové kamery, štěnice na odposlech a jiné bezdrátové zařízení. GSM RF Bug Detector v2 je zařízení, které slouží jako GSM Detektor ať už štěnic resp. jakéhokoliv bezdrátového signálu ve Vašem bytě, kanceláři či jiných prostorách.

Toto speciálně upravené zařízení rovněž zjistí jestli náhodou Váš mobilní telefon není odposloucháván. Pokud zařízení zachytí vysílaný signál začne pískat či vibrovat a rozsvítí se zelené ledky podle intenzity signálu.

GSM Detektor pracuje na všech GSM kmitočtech včetně bezdrátových kamer. Hravě zjistíte, že ve vašem okolí někdo telefonuje, nebo Váš telefon někdo ovládá. Blikání a pískání či vibrování musí být nepřetržité cca 1 minutu a více, tím je více méně jisté, že přes Váš telefon se odesílají data, nebo audio signál. GSM Detektor na prodej za výhodnou cenu můžeš koupit online v našem e-shopu. Viz si naši nabídku a najdi co hledáš.

gsm detektor

Zařízení podporuje také napojení sluchátek v případě, že potřebujete provést tichou detekci tedy bez zvukového signálu. Detekční vzdálenost signálu GSM je max 10 M (záleží na síle detekovaného GSM signálu).

Frekvenční rozsah: 860-965MHZ (GSM); 1805-1880MHZ (DCS); 1930-1990MHZ (PCS)

Komentáře

Další produkty