FULL HD kamera ve vodotěsných slunečních brýlích s 16GB paměť

Kód zboží: 10-138 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 3 150 Kč
Cena s DPH 3 780 Kč
- +

Příslušenství k produktu

Popis produktu FULL HD kamera ve vodotěsných slunečních brýlích s 16GB paměť

FULL HD kamera ve vodotěsných slunečních brýlích s 16GB pamětí a UV filtrem se jednoduše ovládá, proto je možné brýle využít při různých aktivitách na ty nejlepší záběry. Nahrajte si nezapomenutelné chvíle z dovolené přímo z pohledu Vašich očí, zcela nepozorovaně a bez komplikací. Zabudovaná HD kamera s kvalitním snímačem CMOS s 5 Mpx je schopna nahrávat videa v rozlišení 1920 x 1080 při 30-ti snímcích za sekundu spolu se zvukem ve vysoké kvalitě. Také můžete pomocí brýlí i fotografovat a zachytit tak zajímavé situace nebo záběry.

brýle s kamerou FULL HD vodotěsně

Všechna zaznamenaná data jako videa a fotografie se ukládají na vnitřní integrovanou paměť o velikosti 16 GB, díky čemuž brýle mohou sloužit i jako přenosné úložiště. Zapnutí brýlí a nahrávání se spouští pomocí tlačítka na pravé straně slunečních brýlí ve spodní části rámečku. Z vnitřní strany brýlí se nachází světelný červený indikátor, který Vás informuje blikáním spolu s vibrováním rámečku o aktuálním stavu brýlí. K brýlím je přibalen USB konektor pomocí kterého si můžete brýle nabít nebo si stáhnout videa a fotografie přímo do Vašeho počítače. Brýle na plné nabití integrované baterie dokážou nahrávat video nepřetržitě cca 1 hodinu.

Stylové brýle kromě funkce kamery plní i plnohodnotnou funkci slunečních brýlí, nakolik jsou vyrobeny ze skla s UV filtrem 400. Proto Vaše oči budou během nošení brýlí chráněny před škodlivým UV zářením ze slunce. K tomu všemu jsou brýle i vodotěsné a proto jim nebudou dělat problém ani nepříznivé podmínky jako déšť, sněžení a podobně. Tyto exkluzivní sluneční brýle najdou své využití při různých sportovních aktivitách jako běhání, windsurfing, rybolov, cyklistika nebo i pro zcela běžné nošení vrámci dne.

vlastnosti:

Nahrávání Full HD videa se zvukem
fotografování
UV Filtr 400
Stylový a moderní design brýlí
vodotěsné provedení

specifikace:

Funkce: Video, fotografování
Kamera: 5 Mpx CMOS + 63 ° široký úhel
Rozlišení videa: Full HD 1080P 1920 * 1080 30 fps
Rozlišení fotky: 1980 * 1080
Formát komprese: H264
Formát video souboru: MOV
Formát foto souboru: JPEG
Paměť: interní paměť 16 GB
UV Filtr: 400
Vodotěsný stupeň: IP66
Rozměry: 15,5 cm (š) x 4,8 cm (v) x 17,5 cm (h)
Hmotnost: 55 g
Baterie: lithiová baterie 480 mAh
Záznam videa: do 2 hodin

Obsah Balení:

1x Stylové brýle s HD kamerou
1x Přenosné pouzdro
1x Čistící hadřík
1x USB kabel
1x Uživatelský manuál

Komentáře

Další produkty