Externí nabíječka s kapacitou až 5000mAh

Kód zboží: 58-002 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 878 Kč
Cena s DPH 1 053 Kč 1 512 Kč
- +

Popis produktu Externí nabíječka s kapacitou až 5000mAh

Externí nabíječka s kapacitou až 5000mAh - výkonná nabíječka a externí baterie disponuje ochranou proti přepětí, přehřátí, úplnému vybití a přebití. Díky svým minimálním rozměrům a váze je ideální pro přenos iv kapse. Baterie je určená na nabíjení pro váš iPod, iPhone, mobilní telefony, tablety, MP3 přehrávače, GPS zařízení a jiné. Výkonná nabíječka a externí baterie s moderním a zároveň elegantním vzhledem. Dokáže nabíjet i Vaše kamery a fotoaparáty, co se hodí zvláště na dovolených, nebo na výletech do přírody, kde nemáte přístup k elektrické zásuvce.

Díky kapacitě baterie až 5000mAh nabije baterii běžného smartphonu více než 3x. Power bank obsahuje nový typ Li-polymerovou baterii, která vám zaručuje nízkou hmotnost, vysokou kapacitu, minimální samovybíjení a velkou výkonost. Výstupní výkon USB portu je 1A. Doba úplného nabití Powerbank je 4-5 hodin. Stupeň nabití baterie vám indikují čtyři led kontrolky proto se vám nikdy nestane, že váš powerbank bude vybitý a vy o tom nebudete vědět.

externí nabíječka

Externí baterie je vybavena inteligentními čipy, které zaručí její ochranu proti přepětí, přehřátí, úplnému vybití a přebití. Použití je velmi jednoduché. Stačí připojit vaše zařízení pomocí USB kabelu k externí baterii a tlačítkem jej zapnout. Po nabití zařízení odpojíte USB kabel a externí baterie se po několika sekundách automaticky vypne. Powerbank je ideální pro festivaly, táboření, výlety, cestování do zahraničí, nebo jako nouzový napájecí zdroj pro rušné dny, kdy běžná baterie ve vašem zařízení prostě nedokáže držet krok s vašimi nároky. Baterie bude nabíjet téměř jakékoliv přenosné zařízení s konektory mini USB / micro USB. Zařízení se dobíjí jednoduše za pomoci USB kabelu, ať už přes vaše PC, nebo z elektrické zásuvky.

vlastnosti:

Ochrana proti přepětí, přehřátí, úplnému vybití a přebití
Velká kapacita a malé rozměry baterie
LED indikátor vybití externí baterie
Více než 3 nabití běžného mobilního telefonu
Kapacita baterie až 5000mAh
Velmi malá hmotnost jen 100g


specifikace:

Typ baterie: Li-pol
Výstup: 5V / 1A
Vstup: 5V / 1A
Kapacita: 5000mAh
Doba úplného nabití: 4-5 hodin
Životnost: 500 nabíjecích cyklů
Provozní teplota: -20 ° C až + 50 ° C
Přepěťová ochrana: ano
Ochrana proti přehřátí: ano
Ochrana proti nadměrnému přebití: ano
Ochrana proti nadměrnému vybití: ano
Rozměry: 120 * 41,5 * 14,5 mm
Hmotnost: 100 g

Obsah balení:

1x Externí baterie 5000mAh
1x USB kabel

Komentáře

Další produkty