Elegantní hodinky s WiFi HD kamerou + IR LED + 8GB paměť

Kód zboží: 10-108 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 2 925 Kč
Cena s DPH 3 510 Kč
- +

Popis produktu Elegantní hodinky s WiFi HD kamerou + IR LED + 8GB paměť

Elegantní hodinky s WiFi HD kamerou + IR LED + 8GB paměť. Tyto špionážní hodinky jsou high-tech kombinace módních hodinek a skryté spy kamery s HD rozlišením 1280x720p a úhlem snímání 90º a hodí se ke každé příležitosti a outfitu, tyto však obsahují nenápadnou špionážní wifi kameru a fotoaparát v jednom. Budete mít fotoaparát, či kameru kdekoliv a kdykoliv a zaznamenat nádherné chvíle, nebo důležité informace.

Pořiďte si tyto spy hodinky v našem e-shopu a mějte HD kameru vždy "po ruce". Vestavěná paměť až 8GB vám zaručí dostatečnou kapacitu pro video, zvuk a fotky. Kapacita paměti lze podle potřeby rozšířit až na 32GB výměnou mikroSD karty, která je po otevření zadního krytu zasunuta v hodinkách. Hodinky mají zabudovanou jednu vysoce svítivou LED diodu, kterou můžete zapnout ručně pro přisvícení a dvě IR noční LED diody, které napomáhají nahrávání videa v slabých světelných podmínkách. Vysoce svítivou LED diodu může také použít jako nouzové osvětlení. Na náramku se nachází i malý vestavěný kompas.

kamera v hodinkách

Hodinky obsahují i WiFi, díky kterému je můžete propojit se svým mobilním telefonem nebo tabletem přes aplikaci Plug2view s podporou systému Android a iOS. Aplikaci si můžete stáhnout přes Google play, nebo prostřednictvím QR kódu, který najdete v manuálu. Přes aplikaci můžete vidět online přenos obrazu z kamery na vašem mobilním telefonu. Video záznam můžete nahrávat přímo na mikroSD kartu do hodinek, nebo přes Wifi připojení do vašeho mobilního telefonu. V aplikaci máte možnost nastavení spuštění kamery při detekci pohybu nebo zvuku. Také je podporována funkce výstražného upozornění emailem a ukládání záznamu přímo do Cloudu.

elegantně wifi hodinky

vlastnosti:

Wifi kamera v hodinkách
Funkce detekce pohybu a nahrávání do Cloudu
Funkce nahrávání videa se zvukem a focení
Možnost rozšíření paměti až do 32 GB
Funkce IR nočního vidění a LED osvětlení

specifikace:

Vestavěná 8GB paměť rozšiřitelná do max 32GB
LED osvětlení: 1x vysoce svítivá LED
IR automatické noční vidění - 2x IR LED
Kompaktní design a snadné použití
Rozlišení: 1280x720p 25fps (HD)
Formát videa: MP4
Foto formát: JPG
Úhel pohledu. 90º
Napájení: 360mAh
Záznam zvuku: do 5m²
Minimální osvětlení: 1Lux
Provozní teplota: -10ºC až + 48ºC
Detekce pohybu: do 6m
Rozhraní: USB Mini 4 Pin

Balení obsahuje:

1 x Hodinky s Wifi kamerou
1 x USB kabel
1 x Manuál

Komentáře

Další produkty