Duálních Autokamera DOD LS500W s FULL HD 1080P a GPS

Kód zboží: 55-038 Mám otázku
Výrobce DOD
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 8 100 Kč
Cena s DPH 9 720 Kč
- +

Popis produktu Duálních Autokamera DOD LS500W s FULL HD 1080P a GPS

Duálních Autokamera DOD LS500W s FULL HD 1080P a GPS. Přichází s obrazovým snímačem SONY STARVIS, 6G skleněným objektivem sf / 1.6 clonou pro jasný a čistý obraz as ISO až 12800. Model DOD LS500W je jedním z prvních palubních kamer společnosti DOD s FULL HD 1080p plnohodnotným videozáznamem v bezkonkurenční kvalitě na obou video kanálech kamer s frekvencí při nahrávání 30 fps.

Zachycuje FULL HD 1080p HD video záznam GPS 10Hz, disponuje parkovacím režimem a kompresí obrazu H.264, MOV soubor, datový tok cca. 15 Mbps pro každý kanál. Jedna minuta při rozlišení 1080p 30fps videa z jednoho kanálu je cca. 110 MB. Podpora micro SD až do 128 GB.

ls500w kamera do auta

Autokamera také disponuje s citlivostí ISO až do 12800 pro vynikající snímání v slabých světelných podmínkách a nočního videa. Vestavěný procesor GPS s rychlostí 10 Hz umožňuje řidičům zachytit rychlost a polohu s přesností. Model DOD LS500W je je jednoduše ovladatelný prostřednictvím tlačítek a přehledného 2,7 "LCD displeje. Menu kamery je v slovenském jazyce.

Model kamery DOD LS500W je oproti modelu DOD RC500S vybaven LCD displejem 2,7 ", lithiových baterií s kapacitou 180mAh (DOD RC500S má super kondezátor). DOD RC500S naopak disponuje funkcí Wifi připojení přes App na Smartphone či tablet a má CPL polarizační filtr. Ostatní parametry a vlastnosti kamer DOD LS500W a RC500S jsou totožné.

Kamerový set disponuje širokoúhlým objektivem až 145 ° přední kamery a 140 ° zadní kamery co umozuje mít monitorovaný opravdu široký úhel v okolí vašeho auta, blížící se k parametrům rybího oka. Použití zadní kamery je volitelné, přední kameru lze používat i samostatně. Z hlediska čistě optických parametrů je DOD LS500W ekvivalentní modelu DOD RC500S (a naopak). Možnost obrátit obraz o 180 stupňů pro přední a zadní kameru (kamera může být namontována "dole hlavou"). Vestavěná lithiová baterie s kapacitou 180mAh.

Certifikovaná Autokamera pro použití v celé EU (tj i v Rakousku, Německu a ostatních členských státech).   Splňují kritéria technických norem a lze je používat ve vozidle.

Přední kamera je vybavena zbrusu novým senzorem SONY STARVIS (Star visibility či viditelnost ve světle hvězd) IMX291, který nabízí revoluční noční režim a to dokonce i v úplné tmě !!!

sony starvis senzor dod kamera

 

Technologicky se jedná o "next gen" kameru do auta - tedy momentálně o nejnovější technologie (optiku, mikročipy, funce) jaké trh s kamerami do auta nabízí.

DOD LS500W je jednou z nejlepších kamerových bezpečnostních systémů s dual přední a zadní kamerou.

Je to Váš strážný autosystém přes den iv noci 24/7.

Přední kameru můžete uchytit dle potřeby Přísavkový nebo adhezivním držákem. Zadní kamera s kompaktními rozměry pouze 7,5cm na šířku je upevněna pomocí 3M držáku s lepicí páskou. Kabelové propojení mezi kamerami je cca 5,5m dlouhé. DOD LS500W lze napojit na napájení 12 / 24V tedy použití je bez problémů možné kromě osobního automobilu iv jiných vozidlech, např. kamionech nebo autobusech. Přední kamera je také snadno připevnitelná na čelní sklo automobilu pomocí lepicího 3M držáku který se přichytává jednoduchým způsobem na kameru.

Podpora až do 128 GB micro SD karty (cca 18 hodin záznamu z obou kamer - 9h pro jeden kanál)

dod dual kamera do auta s gps

Záznam se nahrává z obou kamer av kombinaci s vysokou citlivostí ISO, až 12800 což vám umožní monitorovat okolí auta i ve špatných světelných podmínkách je tato funkce výrazným bezpečnostním bonusem při sledování auta ve vaší nepřítomnosti. Velkou výhodou je vylepšený systém funkce parkovacího módu nové generace, který začne nahrávat záznam již 15 sekund předtím než detekuje pohyb. To vám zaručí, že budete mít záznam o tom co se stalo od začátku do konce a to z obou kamer tedy před i za vozidlem. Když budete pokračovat v jízdě kamera se opět přepne do režimu záznamu z jízdy ve smyčce.

Lídr na trhu bezpečnosti a monitoringu aut

parkovaci mod pro dod kamery

Autokamera podporuje micro SD karty až do 128GB (běžné kamery pouze do 32GB). V případě havárie, prudkého zabrzdění nebo naklonění auta, kamerový set má funkci G senzor, která slouží k ochraně souborů při nárazu. Rovněž v případě nouze umožňuje uživatelům manuálně chránit existující soubor stisknutím tlačítka "SOS". FULL HD autokamerový set s pokročilou technologií WDR 2.0 je váš spolehlivý společník na cestách.

 

Vlastnosti produktu:
  • Dual 1080p HD video záznam
  • Rozšířený rozsah ISO do ISO 12800
  • G-senzor ochrana souborů
  • SOS funkce - funkce uzamčení
  • parkovací dohled
  • Pokročilá WDR 2.0 Technologie
  • Ultra světelný objektiv s clonou f / 1,6
  • Podpora 128 GB Micro SD karty

 
Dual FULL HD 1080p video záznam
Přední a zadní pohled na vaše vozidlo je zaznamenán v kvalitě 1080p ve vysokém FULL HD rozlišení. Navíc obraz je zachycen v ultra-širokém úhlu zobrazení 145 ° přední kamera, 140 ° zadní kamera pro celkovou ochranu.
 
ls500w full hd Rozliseni
 
Rozšířený rozsah ISO až do 12800
DOD LS500w má nový senzor SONY STARVIS CMOS se zvýšenou citlivostí nejen při normálním osvětlení, ale i při slabém osvětlení. Rozšířený rozsah zvyšuje jasnost rychle se pohybujících objektů v noci. Kamerou je nyní možné zachytit ještě více detailů v ultra nízkých světelných podmínkách.
 
ls500w iso 12800
 
Pokročilá technologie WDR 2.0
Ohromující video v jakémkoliv osvětlení a vyvážená expozice v každých podmínkách. Vytváří noční záběry jasnější, a snižuje silnou expozici světla na dosažení co nejkrásnějšího obrazu.
 
ls500w WDR technologie
 
Velká f / 1.6 clona, vysoká výkonnost při slabém osvětlení
Velikost clony odráží množství světla dopadající na senzor při snímání. Čím větší clona (menší číslo f), tím více světla bude zachycené ve snímači kamery. Díky nejširší cloně, která je 66% větší v porovnání s konkurencí na trhu, DOD kamery produkují ten nejostřejší obraz.
 
ls500w predna a zadna clona f / 1.6
 
6G ostrá skleněná čočka
6-element ostrá čočka, která je vyrobena ze šesti vrstev skla, poskytuje ohromující čistý a nedeformovaný obraz.
 
ls500w 6g skleněná čočka
 
Širokoúhlý úhel pohledu 145 °
Zachycování obrazu při širokém pozorovacím úhlu 145 ° pro optimální pokrytí a jasnost. Přední kamera je vybavena mimořádně širokoúhlá objektivem, který posiluje rozsah záznamu obrazu, protože   panoramatický výhled na přední části vozidla zabírá všechny strany bez zkreslení (tedy žádný deformovaný obraz).
 
ls500w Širokoúhlé zorný úhel
 
parkovací dohled
S tímto parkovacím dohledem budete spokojený i když zaparkujete a opustíte auto. V ylepšený parkovací mód, který se automaticky spustí 10 minut po opuštění vozidla. Když budete pokračovat v jízdě kamera se opět přepne do režimu záznamu z jízdy ve smyčce. Pomocí senzoru SONY STARVIS vám zaručí iv noci revoluční noční vidění pro přední kameru a   to iv naprosté tmě.
 
ls500w parkovaci dohled
V případě detekce pohybu ať už na přední resp. zadní kameře nebo nárazu začne nahrávat video a uzamkne soubor. Autokamera začne nahrávat už 15 sekund před tím než je zaznamenán pohyb, nebo náraz co Vám zaručí, že budete mít záznam o tom co se stalo od začátku do konce. Podmínkou je aby byla kamera napájena přes autobaterii pomocí sady kabelů pro trvalou instalaci ve vozidle DOD DP4.
 
 
 
GPS procesor s rychlostí 10 Hz
Integrovaný nejrychlejší systém GPS s rychlostí 10 Hz, zaznamenává přesnější údaje o umístění a rychlosti vozidla. Umožňuje zaznamenávat trasu na mapě vedle sledování videí v aplikaci DOD přehrávače. Momentálně nejrychlejší aktualizace GPS použitá v Autokamera.
 
ls500w gps procesor
 
DOD GPS přehrávač V2.0
Nová verze DOD GPS Player 2.0 s vylepšením uživatelským rozhraním je ještě přehlednější. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údaji v reálném čase jako rychlost vozidla, gps souřadnice, přetížení atd. S připojením na internet je zobrazována aktuální poloha vozidla na Google maps.
 
ls500w dod prehravac
 
Detekce rychlostních radarů
Systém upozorní, že se blížíte k místům s přikázáním rychlostí, kde může být umístěn radar, abyste mohli s přehledem zpomalit. Vyhněte se pastím a vždy mějte jízdu pod kontrolou.
* V současnosti systém podporuje tyto země: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
 
Synchronizace času a data
Automatická kalibrace času, nezávislá na manuálním nastavení času. se zabudovaným   10x speed GPS procesorem je schopna uvádět přesný lokální kalibrovaný čas a automaticky jej uložit do paměti kamery.
 
analýza cesty
Nová funkce pro výpočet vzdálenosti, času a průměrné rychlosti vaší cesty z bodu A do bodu B. Například můžete zjistit nejkratší nebo nejrychlejší cestu z vašeho domu do práce na základě údajů z analýzy cesty. Je to velmi úsporný a praktický způsob, jak ušetřit čas a spotřebu paliva.
 
G-senzor ochrana dat při nárazu.
Při nárazu, nouzovém brzdění, nebo nakloněni automobilu, bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální záznamy. Prostřednictvím této funkce nebudou důležité soubory odstraněny či přepsány a to ani při nahrávání v časové smyčce.
 
Ruční uzamčení souborů - SOS ochrana
V případě nouze umožňuje uživatelům chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS", které uchová soubor z nahrávací smyčky a zabraňuje jeho přepsání jiným souborem.
 
Automatické nahrávání a vypnutí
Po spuštění vozidla kamera začne automaticky zaznamenávat. Kromě toho se přístroj vypne automaticky zároveň s vozidlem, aniž jste stiskli libovolné tlačítko.
 
Nahrávání ve smyčce - Cyklický záznam
Když je úložný prostor na vložené micro SD kartě plný, může automaticky přepsat starší soubory novějšími, tedy soubory se neustále přemazávají.
 
Ochrana heslem.
Po nastavení hesla můžete zabránit tomu, aby ostatní lidé odstranili vaše videa či fotografie.
 
Podpora 128GB Micro SD karty
4x větší paměťová kompatibilita ve srovnání se staršími modely kamer, podporuje až do 128 GB micro SD s více než 18 hodinami nahrávání.
 
 
Specifikace produktu:
 
Rozlišení videa: přední kamera: 1920x1080 @ 30fps, zadní kamera 1920x1080 @ 30 fps
Senzor: SONY STARVIS CMOS senzor
Širokoúhlý objektiv přední: 145 °
Širokoúhlý objektiv zadní: 140 °
Přední clona: f / 1,6
Zadní clona: f / 1,6
Citlivost ISO: až do ISO 12800
Video formát: MOV
Záznamová média: Micro SDHC / SDXC třídy 10 (až do 128 GB)
Audio: mikrofon a mono reproduktor (součástí)
Baterie: 3,7V 180mAh Lithiová baterie
Vstupní výkon: 5V 1,5A
Rozměry přední kamery: 112,6 (D) * 61,5 (Š) * 33,4 (V) mm
Rozměry zadní kamery: 75,2 (D) * 26 (Š) * 38,8 (V) mm
Hmotnost přední kamery: 110g
Hmotnost zadní kamery: 41 g
Provozní teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)

Dodávané příslušenství:

1x Profi kamera do auta DOD LS500W
1x Zadní kamera s lepicím držákem
1x Propojovací kabel se zadní kamerou (5M)
1x Nabíječka do auta 12-24V (prodlužovací kabel 4M)
1x Držák
1x Manuál v češtině

Komentáře

Další produkty