DOD LS460W - Profi černá skříňka do auta s GPS

Kód zboží: 55-017 Mám otázku
Výrobce DOD
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 4 928 Kč
Cena s DPH 5 913 Kč 7 803 Kč
- +

Popis produktu DOD LS460W - Profi černá skříňka do auta s GPS

DOD LS460W - Profi černá skříňka do auta s GPS s předpokladem, že získá titul nejkvalitnější kamery do auta na světě. LS460W je nástupce, legendárního modelu s množstvím ocenění DOD LS430W, plný množství inovaci.

Nejnovější model LS460W od značky DOD byl zdokonalen na několika úrovních. Jako první věc výrobce zdokonalil senzor na zachytávání světla, který nechal vyrobit na míru společnosti SONY. Tento senzor má o 20% větší plochu a o 60% větší kapacitu buněk, které zachycují fotony. Dalším zdokonalením je výkonnější procesor. Senzor s extrémně vysokou citlivostí a automatickým přizpůsobováním ISO až do hodnoty 3200 v kombinaci s velkou clonou f/1.6, moderní technologie WDR a 3D redukce šumu řadí LS460W mezi světovou špičku kamer do auta ve světě a poskytuje excelentní výkon při nízkém osvětlení. Cyklické nahrávání tedy kamera umí dělat záznamy prakticky nepřetržitě v nastavené časové smyčce. Funkce detekce pohybu znamená, že kamera se automaticky aktivuje jakmile je zaznamenán pohyb před kamerou (automobil v provozu, chodci atd.). DOD LS460W na prodej v našem e-shopu, kde jej můžete koupit za adekvátní cenu přímo od oficiální distribuce DOD-TECH.

dod ls460w

Kamera je snadno připevnitelná na čelní sklo automobilu pomocí přísavky s držákem který se přichytává jednoduchým způsobem na kameru. Zabudovaný G-senzor automatického spouštění pro ochranu souboru při nárazu, nouzovém brzdění nebo naklonění automobilu bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální video soubory. Poskytne Vám FULL HD kvalitu videa s rozlišením až 1920x1080. Disponuje 2,7 "TFT LCD 16:9 displejem pro pohodlné prohlížení a nastavení videa. Široký 140 ° pozorovací úhel záběru, zaznamenává dění před vozidlem, i po stranách, automatická kalibrace času pomocí GPS, HUD kompas displej, HUD zobrazení rychlosti. Určitě oceníte i funkci GPS Logger tedy záznamu z Vaší jízdy (GSP lokaci, aktuální rychlost, videa) si budete moci podívat na Vašem PC na dodaném software. Ideální pro firmy na kontrolu jízdy zaměstnanců, řidičů z povolání atd.. Za výhodu považujeme i menu kamery které je k dispozici také v českém jazyce.

Největší ISO citlivost než kdykoliv předtím - Čím vyšší číslo ISO Kamera má, tím lepší je senzitivita. Nejnovější snímač nabízí širokou škálu citlivosti až ISO3200, výrazně zvyšuje schopnost zachycovat světlo i při slabém osvětlení. Nyní, s mimořádnou citlivostí na světlo, nemusíte mít žádný strach ze strašně tmavých videí nahraných na cestách bez pouličního osvětlení.

dod ISO3200 fotoaparát

 

3D redukce šumu - redukuje šum a skvrny z obrazu, filtrování zajišťuje ještě účinnější snížení šumu z obrazu, zvláště za špatných světelných podmínek. Je čas zbavit se otravného šumu a užít si čisté videa

dod 3D redukce šumu fotoaparátu

 

 
F1.6 velká clona objektivu - čím větší clona, ​​tím větší výkon při slabém osvětlení!
F/1.6 clona zvyšuje schopnost přenosu světla ve špatných světelných podmínkách, což umožňuje zachytit ohromující hloubku ostrosti a vynikající noční vidění.

 

dod LS460W clony

 

5x Speed ​​GPS procesor, nejrychlejší technologie auto GPS zajistí přesné sledování rychlosti vozidla a ultrarychlé GPS pozice z vaší cesty.

5x gps dod ls460w

 

Nejnovější model DOD LS460W představuje momentálně nejlepší auto kameru na světě.

 
Výhody a inovativní funkce DOD LS460W kamery:
ls460w větší snímač Nejnovější senzor Sony Exmor cmos. Plocha senzoru na zachytávání světla (fotonů) je větší o 20% čímž se zvětšila i plocha buněk do jejichž světlo dopadá oproti předchůdci DOD LS430W. Větší plocha zajistila zachycení větší plochy obrazu ze zorného pole. Zvětšené buňky pohltí více světla, což v praxi znamená kvalitnější barvy a ostrost detailů.
dod WSR technologie WDR (Wide dynamic range) je výkonná obrazová technologie určená pro redukci prosvětlených nebo tmavých videí. Tato technologie funguje na principu porovnávání průměrné hodnoty "jasu" obrazu a prosvětleného, ​​popřípadě tmavého obrazu. Jejich spojením vznikne záznam se střední hodnotou "jasu", díky čemuž se vyhnete nepoužitelným záznamem, které jsou zapříčiněny nevhodnými světelnými podmínkami.
dod auto kamera šest objektiv 6G skleněná čočka zachytí světlo efektivněji. Díky precizní dráze světla, je citlivý objektiv schopen produkovat ostřejší a křišťálově čistý obraz.
 

time lapse dod ls460w

Funkce Time lapse - kamera s aktivovanou funkcí time lapse fotí snímky (podle nastavené snímkové frekvence od každých 200ms po 5 sekund). Funkce seskupí automaticky pořízené fotografie do souvislého videa. Díky čemuž si budete moci prohlédnout záznam např.. z 24 h. během několika minut. Vhodné pro monitorování vozidla během Vaší nepřítomnosti. Určeno pro snímání statických snímků tedy vozidlo nesmí být v pohybu.
ls460w panoramatický úhel Panoramatický obraz až do 140 ° Ultra úhlu pohledu. Optická čočka zbrusu nově navržená zachycuje obraz s ultra širokým úhlem pohledu až 140 stupňů, bez jakéhokoliv zkreslení, která je schopna zachytit vše před vozidlem.
plném rozlišení HD auto kamera Full HD snímač CMOS poskytuje nejčistší detaily a jasnost v HD rozlišení 1080p videa na zajištění co nejlepších výsledků s vynikajícím výkonem při slabém osvětlení a reálným zobrazením barev.
automatická kalibrace čas DVR Automatická kalibrace času, nezávislá na nastavení času. Se zabudovaným 5x Speed ​​GPS procesorem, je přesný místní čas kalibrovaný a automaticky uložen do Autokamera DOD LS460W.
Auto DVR hud kompas HUD Rychlost a Kompas displej. Se zabudovaným 5x Speed ​​GPS procesorem v reálném čase, elektronický kompas se zobrazí na obrazovce a je schopen indikovat směr, kterým se ubíráte. Navíc 5x rychlejší aktualizace poskytuje přesné sledování rychlosti vozidla.
dvr překročení rychlosti varování Inteligentní varování překročení rychlosti. Se zabudovaným 5x Speed ​​GPS procesorem, varovný signál se zobrazí řidiči, když rychlost vozidla překročí limit předvolby rychlosti, aby zpomalil rychlost jízdy.
.
ls460w cpu Chio 2X Speed ​​CPU procesor Vestavěný nově zpracovaný čip TIO TECH A8 plus zvyšuje výkon videa až 2x rychleji ve srovnání s ostatními čipy na trhu. Poskytuje lepší záznam videa a vysoce účinné zpracování videa.

 

Názorná ukázka zvětšeného obrazu DOD LS460W i při zachování původního zorného úhlu 140 ° díky implementaci senzoru SONY EXMOR CMOS.

úhel snímání

 

DOD PC software - DOD Player

DOD LS460W PC software

 


Specifikace produktu:

Video rozlišení: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps
Snímač: Sony Exmor
Citlivost ISO: až do hodnoty ISO 3200
Objektiv: 6G 140 ° široký úhel
GPS procesor: 5x
Displej: 2.7 "16:9 TFT LCD
Video Formát: MOV (H.264)
G-Sensor: 3 osy, 4G
Rychlost závěrky: 1/2 - 1/1000 sekundy
Vyvážení bílé: Auto / Denní světlo / Zamračeno / Wolfram / Fluorescent
Zvuk: Vestavěný mikrofon a reproduktor (Mono)
Podpora Micro SD až do 32 GB (Není součástí dodávky)
Baterie: 3,7 V 140mAh Lithium dobíjecí baterie
Napájení: 5V 1A
Výstupy: USB 2.0 / HDMI / TV
Provozní teplota: -20°C ~ 65°C
Rozměry: 112,5 (D) x 59,5 (Š) x 37,4 (V) mm
Hmotnost: 100 g

 

Vlastnosti produktu:

G-senzor automatického spouštění pro ochranu souborů při přetížení (kolize, prudké brzdění atd.)
Možnost uložení čísla SPZ, nebo uživatelského jména přímo do videa pro prokázání pravosti záznamu
Ochrana souborů nastaveným heslem uživatele
Funkce Detekce pohybu
Funkce automatického nahrávání při nastartování vozidla
Rychlé tlačítko pro deaktivaci záznamu zvuku
SOS funkce - zamknutí souborů (ochrana proti přepsání)

 

Dodávané příslušenství:

1x Profi kamera do auta DOD LS460W
1x Nabíječka do auta
1x Držák
1x Přísavka
1x Manuál v češtině

 

Recenze a testy:


dod ls460w vs ls430w

DOD LS460W vs. DOD LS430W - Kamerydoauta.sk

Srovnání, Test, Recenze těchto modelů pro detailnější znázornění rozdílů mezi TOP modelem a jeho nástupcem.

Čti celý článek a srovnání na kamerydoauta.sk

 

Komentáře

Další produkty