Budík s mini kamerou a detekcí pohybu

Kód zboží: 10-008 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 2 228 Kč
Cena s DPH 2 673 Kč
- +

Popis produktu Budík s mini kamerou a detekcí pohybu

Budík s mini kamerou a detekcí pohybu Prodej přes špionážní eshop největší výběr - jen kvalitní produkty. Nákup od profesionálů - zboží skladem, možný osobní odběr v BB.

Nahrávat tak můžete nejen po stisknutí nahrávacího tlačítka na dálkovém ovládání, ale nastavit automatické nahrávání po detekci akéhoľkovek pohybu před kamerou. Ideální řešení pro záznam z interiéru, případně exteriéru právě tehdy když potřebujete zjistit narušení prostoru případně odcizení Vašich věcí.

kamera v budíku

Tento produkt má vysoké rozlišení (640x480). Zařízení podporuje až 32 GB mikro SD kartu. Na tomto multifunkčním zařízení   je k dispozici více funkcí, jako je: video, zvukový záznam, indukční video, fotografování, web kamera, elektrický budík s hodinkami na ukládání souborů, s vysokokapacitní baterií. Kamera s funkcí detekce pohybu.

S tímto zařízením můžete nahrávat do 12 hodin videa nepřetržitě a 25 hodin nepřetržité audio nahrávky. Můžete nahrávat videa s vysokým rozlišením až 2.0 Megapixelů. Zařízení je i deal k zabránění krádežím a získání důkazů.

Specifikace:

Pixely: 2 Megapixel
Rozlišení: VGA 640 * 480
Detekce pohybu
Video formát: AVI
Počet obrázků: 30fps
Zorný úhel: 72 °
Foto formát: JPEG 1600 * 1200
Doba nahrávání videa při plném nabití: do 12 hodin
Spotřeba elektrické energie: 130mA/3.7V
Skladovací teplota: -20-80 ° C
Provozní teplota: -10-60 ° C
Provozní vlhkost :15-85% RH
Paměťová karta typu: micro sd karta až do 32GB
USB připojení
Doba nabíjení: cca 4 hodiny


!!! Prodejce nenese žádnou odpovědnost v případě zneužití těchto výrobků na nelegální účely. Před použitím je důležité se seznámit s podmínkami (právo, tech. Předpisy, vyhlášky apod.). Pro ​​provozování výrobků v daném státě!!!

Komentáře

Další produkty