Brýle s Wifi kamerou HD - sledování přes app v mobilu

Kód zboží: 10-119 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 3 060 Kč
Cena s DPH 3 672 Kč
- +

Popis produktu Brýle s Wifi kamerou HD - sledování přes app v mobilu

Brýle s Wifi kamerou HD - sledování přes app v mobilu. Stylové HD brýle s kvalitním obrazem - ideální zařízení pro záznam videa se zvukem ať jste kdekoli. Wifi HD kamera ve slunečních brýlích s podporou mikroSD karet až do 64GB a možností sledování live streamu přes internet. Pokud potřebujete zaznamenat rozhovor, setkání, nebo jen natočit záznam ze svých zážitků z dovolené nebo při různém sportu jsou tyto brýle s HD kamerou určeny právě pro Vás.

Stylové HD brýle s kvalitním obrazem a možností LIVE streamu přes internet.

Wifi brýle mají možnost připojení na router, nebo po vytvoření přístupového bodu je můžete připojit na svůj mobilní telefon a tablet. Při live internetovém přenosu se mohou přes aplikaci připojit na Vaše brýle čtyři uživatelé a sledovat přenos ať jste kdekoli na světě. Výhoda brýlí je že natáčíte přesně to co vidíte s volnýma rukama co využijete hlavně při sportu nebo na dovolené, kde vás budou chránit i před sluncem. Brýle s kamerou ovládáte přes aplikaci P2PLiveCam prostřednictvím lokální wifi sítě po spárování s vaším mobilním telefonem nebo tabletem. Aplikace podporuje operační systém Android i iOS a stáhnete si ji na Google Play nebo iTunes. Další možnost je připojení přes lokální wifi síť k Vašemu notebooku nebo PC. Není nic jednoduššího a praktičtější než tato kamera zabudovaná v brýlích. Záznam z kamery se nahrává přímo do brýlí na mikroSD kartu až do velikosti 64GB (není součástí balení).

slnecne brýle s hd wifi kamerou

Po spárování s telefonem nebo tabletem můžete měnit nastavení videokamery nebo fotoaparátu. Při videu máte na výběr HD 1080x720P při 25fps nebo 640x480P při 25fps. Videa se ukládají při nahrávání na mikroSD kartu ve formátu ASF a při nahrávání přes lokální wifi síť, nebo přes internet ve formátu AVI. Záznam z karty si můžete přehrát ve volně stažitelném programu VLCPlayer nebo SMPlayer. Brýle lze využívat i jako bezpečnostní kameru. Stačí je položit tak, aby objektiv monitoroval oblast, kterou potřebujete a přes aplikaci nastavit detekci pohybu. Alarm vás bude informovat o detekci pohybu obrazovými zprávami a na mikroSD kartu se bude nahrávat video, které si umíte následně stáhnout do vašeho mobilního telefonu. Detekce pohybu je účinná do 6m. Live přenos videa i nahrávání videa je se zvukem. Mikrofon je schopen zaznamenat zvuk do 4m. Aplikace má také funkci cyklického nahrávání což umožní po zaplnění karty automaticky promazávat nejstarší záznamy a nahrávat nové.

wifi hd kamera v slunečních brýlích

Při použití 64GB mikroSD karty můžete nahrát až do 64 hodin videa v HD rozlišení 1280x720p. Vestavěná baterie má kapacitu 250mAh a na jedno nabití umožní nahrát 25 minut záznamu. Brýle lze připojit i na powerbank což Vám umožní prodloužit dobu nahrávání videa podle kapacity připojené externí baterie (například při kapacitě PowerBank 2500mAh je doba nahrávání do 4 hodin). Kameru ve slunečních brýlích je také možné připojit na trvalé napájení přes USB síťový adaptér. Objektiv má úhel snímání 120º což vám umožní monitorování velkého prostoru.  

Na brýlích se nachází také jedna výkonná LED dioda, která Vám umožní orientovat se iv naprosté tmě. Toto praktické osvětlení jistě oceníte v mnoha situacích.


vlastnosti:

Wifi kamera ukrytá v brýlích
Rozlišení s možností LIVE streamování přes internet
Detekce pohybu a odesílání alarmových zpráv.
Využití mikroSD karty až do 64GB
Možnost napájení přes powerbank
Wifi připojení přes lokální síť nebo připojení přes router

specifikace:

Video rozlišení: 1280x720p při 25fps, 640x480 při 25fps
Zvuk: záznam zvuku do 5m
Formát video záznamu: AFS / AVI
Paměť: mikroSD karta až do kapacity 64GB
Objektiv: 2 Mega pixels CMOS
Úhel pohledu: 120 º
Připojení: USB
Připojení přes internet: ano
Počet připojení při live přenosu: 4 uživatelé
Pracovní teplota: -20 až +60

Obsah balení:

1x Wifi brýle s kamerou
1x USB kabel
1x Instalační CD
1x Manuál

Komentáře

Další produkty