Bezpečnostní set do auta DOD RC500S s GPS a DUAL 1080P kamerou

Kód zboží: 55-036 Mám otázku
Výrobce DOD
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 9 000 Kč
Cena s DPH 10 800 Kč
- +

Popis produktu Bezpečnostní set do auta DOD RC500S s GPS a DUAL 1080P kamerou

Bezpečnostní set do auta DOD RC500S s GPS a DUAL 1080P kamerou, která má dva objektivy s FULL HD rozlišením v bezkonkurenční kvalitě s frekvencí při nahrávání 30 fps. DUAL kamera snímá v 1080P rozlišení as efektivním polarizačním filtrem (eliminujícím světelné odrazy) set snímá dění před i za vozidlem. Komprese obrazu H.264, MOV soubor, datový tok cca. 15 Mbps pro každý kanál. Jedna minuta při rozlišení 1080p 30fps videa z jednoho kanálu je cca. 110 MB.

rc500s dual kamera

Kamerový set disponuje širokoúhlým objektivem až 145 ° přední kamery a 140 ° zadní kamery co umozuje mít monitorovaný opravdu široký úhel v okolí vašeho auta, blížící se k parametrům rybího oka. Použití zadní kamery je volitelné, přední kameru lze používat i samostatně. Z hlediska čistě optických parametrů je DOD RC500S ekvivalentní modelu DOD LS500W (a naopak). Možnost obrátit obraz o 180 stupňů pro přední a zadní kameru (kamera může být namontována "dole hlavou").

Přední kamera je vybavena zbrusu novým senzorem SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, který nabízí revoluční noční režim a to dokonce i v úplné tmě !!! Vestavěný Super capacitor (super kondenzátor) namísto Li-Ion baterie - pro ještě lepší odolnost a životnost kamery.

Technologicky se jedná o "next gen" kameru do auta - tedy momentálně o nejnovější technologie (optiku, mikročipy, funce) jaké trh s kamerami do auta nabízí.

Vlajková LOĎ společnosti DOD - nový koncept SMART kamery do auta

Certifikovaná Autokamera pro použití v celé EU (tj i v Rakousku, Německu a ostatních členských státech).   Splňují kritéria technických norem a lze je používat ve vozidle.


DOD RC500S má elegantní a diskrétní, válcovitý tvar s opravdu mini rozměry, které jí umožňují instalovat přední kameru těsně při zpětném zrcátku na vrchní části předního skla. Díky této poloze Vám nebude vůbec překážet ve výhledu a hlavně je absolutně nenápadná při pohledu z venku. Zadní kamera s kompaktními rozměry pouze 7,5cm na šířku je upevněna pomocí 3M držáku s lepicí páskou. Kabelové propojení mezi kamerami je cca 5,5m dlouhé. DOD RC500S lze napojit na napájení 12 / 24V tedy použití je bez problémů možné kromě osobního automobilu iv jiných vozidlech, např. kamionech nebo autobusech. Přední kamera je také snadno připevnitelná na čelní sklo automobilu pomocí lepicího 3M držáku který se přichytává jednoduchým způsobem na kameru. Společnost DOD také přichází s velmi užitečným doplňkem - nastavitelný kruhový polarizační filtr, který efektivně snižuje odražené světlo.

Podpora až do 128 GB micro SD karty (cca 18 hodin záznamu z obou kamer - 9h pro jeden kanál)
duálních kamera rc500s

 

Záznam se nahrává z obou kamer av kombinaci s vysokou citlivostí ISO, až 12800 což vám umožní monitorovat okolí auta i ve špatných světelných podmínkách je tato funkce výrazným bezpečnostním bonusem při sledování auta ve vaší nepřítomnosti. To dělá z nové Autokamera DOD RC500S nového lídra na trhu v rámci bezpečnosti nejen díky záznamu videa z průběhu cesty, ale i monitorování auta ve vaší nepřítomnosti.

Velkou výhodou je vylepšený systém funkce parkovacího módu nové generace, který začne nahrávat záznam již 15 sekund předtím než detekuje pohyb. To vám zaručí, že budete mít záznam o tom co se stalo od začátku do konce a to z obou kamer tedy před i za vozidlem. Když budete pokračovat v jízdě kamera se opět přepne do režimu záznamu z jízdy ve smyčce.

Lídr na trhu bezpečnosti a monitoringu aut

parkovací mod dod kamery

Autokamera podporuje micro SD karty až do 128GB (běžné kamery pouze do 32GB). V případě havárie, prudkého zabrzdění nebo naklonění auta, kamerový set má funkci G senzor, která slouží k ochraně souborů při nárazu. Rovněž v případě nouze umožňuje uživatelům manuálně chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS". FULL HD autokamerový set s pokročilou technologií WDR 2.0 as připojením WiFi je váš spolehlivý společník na cestách.

Dual RC500S kamerový set do auta s FULL HD s podporou WIFI

Přehledná aplikace od DOD (Android / iOS) na smartphony či tablety, kde budete moci po spárování přes Wifi přehrávat svá videa z jízdy, sledovat aktuální pozici přes google maps či měnit nastavení kamery.
wifi podpora dodo rc500s
 
 
 
Vlastnosti produktu:
  • 1080p HD video záznam
  • Široký úhel pohledu - 145 ° přední kamera, 140 ° zadní kamera
  • G-senzor ochrana souborů
  • SOS funkce - funkce uzamčení
  • parkovací dohled
  • Pokročilá WDR 2.0 Technologie
  • WiFi připojení
  • Efektivní nastavitelný kruhový polarizační filtr

 

 
Dual FULL HD 1080p video záznam
Přední a zadní pohled na vaše vozidlo je zaznamenán v kvalitě 1080p ve vysokém FULL HD rozlišení. Navíc obraz je zachycen v ultra-širokém úhlu zobrazení 145 ° přední kamera, 140 ° zadní kamera pro celkovou ochranu.

rc500s full hd Rozliseni

Rozšířený rozsah ISO až do 12800
DOD RC500S má nový senzor SONY STARVIS CMOS se zvýšenou citlivostí nejen při normálním osvětlení, ale i při slabém osvětlení. Rozšířený rozsah zvyšuje jasnost rychle se pohybujících objektů v noci. Kamerou je nyní možné zachytit ještě více detailů v ultra nízkých světelných podmínkách.

rc500s iso 12800

Pokročilá technologie WDR 2.0
Ohromující video v jakémkoliv osvětlení a vyvážená expozice v každých podmínkách. Vytváří noční záběry jasnější, a snižuje silnou expozici světla na dosažení co nejkrásnějšího obrazu.

rc500s WDR technologie

Velká f / 1.6 clona, vysoká výkonnost při slabém osvětlení
Velikost clony odráží množství světla dopadající na senzor při snímání. Čím větší clona (menší číslo f), tím více světla bude zachycené ve snímači kamery. Díky nejširší cloně, která je 66% větší v porovnání s konkurencí na trhu, DOD kamery produkují ten nejostřejší obraz.

rc500s predna a zadna clona f / 1.6

6G ostrá skleněná čočka
6-element ostrá čočka, která je vyrobena ze šesti vrstev skla, poskytuje ohromující čistý a nedeformovaný obraz

rc500s 6g skleněná čočka

Širokoúhlý úhel pohledu 145 °
Zachycování obrazu při širokém pozorovacím úhlu 145 ° pro optimální pokrytí a jasnost. Přední kamera je vybavena mimořádně širokoúhlá objektivem, který posiluje rozsah záznamu obrazu, protože   panoramatický výhled na přední části vozidla zabírá všechny strany bez zkreslení (tedy žádný deformovaný obraz).

rc500s Širokoúhlé zorný úhel

Nastavitelný kruhový polarizační filtr - účinně snižuje odražené světlo
Nastavitelný filtr eliminuje oslnění čelního skla a současně zvyšuje sytost. Snižuje nežádoucí odrazy a nadměrnou expozici nebo polarizační efekt, pro zajištění nejvyšší kvality obrazu a chránili svůj objektiv.

rc500s Polarizační filtr

WiFi připojení - prohlížení na dálku pomocí free aplikace
Už není třeba čekat, kdykoli budete chtít přehrát vzrušující momenty. Jednoduše přenášejte nebo vizualizujte soubory z vložené pamět'ové karty v kameře přímo do vašeho smartphonu / tabletu přes aplikaci DOD APP.

rc500s wifi připojení

parkovací dohled
S tímto parkovacím dohledem budete spokojený i když zaparkujete a opustíte auto. V ylepšený parkovací mód, který se automaticky spustí 10 minut po opuštění vozidla. Když budete pokračovat v jízdě kamera se opět přepne do režimu záznamu z jízdy ve smyčce. Pomocí senzoru SONY STARVIS vám zaručí iv noci revoluční noční vidění pro přední kameru a to iv naprosté tmě.

rc500s parkovaci dohled

V případě detekce pohybu ať už na přední resp. zadní kameře nebo nárazu začne nahrávat video a uzamkne soubor. Autokamera začne nahrávat už 15 sekund před tím než je zaznamenán pohyb, nebo náraz co Vám zaručí, že budete mít záznam o tom co se stalo od začátku do konce. Podmínkou je aby byla kamera napájena přes autobaterii pomocí sady kabelů pro trvalou instalaci ve vozidle DOD DP4.

Způsob jak funguje vylepšený parkovací mód si můžete prohlédnout přímo v tomto videu:

GPS procesor s rychlostí 10 Hz
Integrovaný nejrychlejší systém GPS s rychlostí 10 Hz, zaznamenává přesnější údaje o umístění a rychlosti vozidla. Umožňuje zaznamenávat trasu na mapě vedle sledování videí v aplikaci DOD přehrávače. Momentálně nejrychlejší aktualizace GPS použitá v Autokamera.

rc500s gps procesor

DOD GPS přehrávač V2.0
Nová verze DOD GPS Player 2.0 s vylepšením uživatelským rozhraním je ještě přehlednější. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údaji v reálném čase jako rychlost vozidla, gps souřadnice, přetížení atd. S připojením na internet je zobrazována aktuální poloha vozidla na Google maps.

rc500s dod prehravac

Detekce rychlostních radarů
Systém upozorní, že se blížíte k místům s přikázáním rychlostí, kde může být umístěn radar, abyste mohli s přehledem zpomalit. Vyhněte se pastím a vždy mějte jízdu pod kontrolou.
* V současnosti systém podporuje tyto země: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.


Synchronizace času a data
Automatická kalibrace času, nezávislá na manuálním nastavení času. Se zabudovaným 10x speed GPS procesorem je schopna uvádět přesný lokální kalibrovaný čas a automaticky jej uložit do paměti kamery.


G-senzor ochrana dat při nárazu.
Při nárazu, nouzovém brzdění, nebo nakloněni automobilu, bude automaticky chránit všechny uložené a aktuální záznamy. Prostřednictvím této funkce nebudou důležité soubory odstraněny či přepsány a to ani při nahrávání v časové smyčce.


Ruční uzamčení souborů - SOS ochrana
V případě nouze umožňuje uživatelům chránit existující soubor dlouhým stisknutím tlačítka "SOS", které uchová soubor z nahrávací smyčky a zabraňuje jeho přepsání jiným souborem.


Automatické nahrávání a vypnutí
Po spuštění vozidla kamera začne automaticky zaznamenávat. Kromě toho se přístroj vypne automaticky zároveň s vozidlem, aniž jste stiskli libovolné tlačítko.

Nahrávání ve smyčce - Cyklický záznam
Když je úložný prostor na vložené micro SD kartě plný, může automaticky přepsat starší soubory novějšími, tedy soubory se neustále přemazávají.


Podpora 128GB Micro SD karty
4x větší paměťová kompatibilita ve srovnání se staršími modely kamer, podporuje až do 128 GB micro SD s více než 18 hodinami nahrávání.

Specifikace produktu:
 
Rozlišení videa: přední kamera: 1920x1080 @ 30fps, zadní kamera 1920x1080 @ 30 fps
Senzor: SONY STARVIS CMOS senzor
Širokoúhlý objektiv přední: 145 °
Širokoúhlý objektiv zadní: 140 °
Přední clona: f / 1,6
Zadní clona: f / 1,6
Citlivost ISO: až do ISO 12800
Video formát: MOV
Záznamová média: Micro SDHC / SDXC třídy 10 (až do 128 GB)
Audio: mikrofon a mono reproduktor (součástí)
Baterie: super kapacitor
Vstupní výkon: 5V 1,5A
Rozměry přední kamery: 122 (D) * 35,8 (Š) * 60,6 (V) mm
Rozměry zadní kamery: 75,2 (D) * 26 (Š) * 38,8 (V) mm
Hmotnost přední kamery: 120g
Hmotnost zadní kamery: 41 g
Provozní teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)
 

Dodávané příslušenství:

1x Profi kamera do auta DOD RC500S s lepicím držákem
1x Zadní kamera s lepicím držákem
1x CPL filtr
1x Nabíječka do auta 12-24V (prodlužovací kabel 4M)
1x Propojovací kabel se zadní kamerou (5M)
1x Sada lepiek na držák na kamery
1x Manuál v češtině

rc500s prislusenstvo

Komentáře

Další produkty