Velkoobchod

Velkoobchodní odběr

Pokud máte zájem odebírat zboží z naší nabídky za velkoobchodní ceny, je třeba být registrován v našem e-shopu. Zaregistrujete se velmi jednoduše přímo na tomto linku - www.efeel.cz/:user/registration .

Je nutné nás kontaktovat e-mailem [email protected] resp. telefonicky a dohodnout si podmínky spolupráce (odběrní množství, periodicitu odběru, výšku VO slevy atd.).
Po naší dohodě Vám budou zpřístupněny velkoobchodní ceny tj. po přihlášení se do systému Vám bude z celkovovej částky za objednávku odečtena výška Vaší VO slevy v%.

Jsme autorizovaný prodejci či distributoři těchto značek: - Contour, Drift, Dod, IQ CCTV, X-Vision, IQ CCTV.

 Contour    drift    dod    iq ccctv

x vision     smart witness

 

Dodací a platební podmínky

Stálým a smluvním VO zákazníkům nabízíme možnost plateb na fakturu s dohodnutou splatností. Pro ostatní zákazníky požadujeme platbu předem na náš bankovní účet.

Jste majitelem internetového obchodu či kamenné prodejny?

Pokud vlastníte kamennou prodejnu či obchod a rádi byste rozšířili svůj sortiment o produkty z naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adresu [email protected] . Kromě širokého sortimentu produktů Vám garantujeme krátké dodací lhůty, odborné poradenství při nákupu a profesionální přístup.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu na adresu [email protected] . nebo na tel.. čísle + 421 907 211 712.

 

Sídlo firmy a fakturační údaje

Media Leaders sro
Náměstí SNP 16
974 01 Banská Bystrica

IČ: 46 406 999
IČ DPH: SK202 336 8787