Špionážní studentský set - spy sluchátko s GSM perem + podpora Nano SIM

Kód zboží: 09-117 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 3 825 Kč
Cena s DPH 4 590 Kč
- +

Příslušenství k produktu

Popis produktu Špionážní studentský set - spy sluchátko s GSM perem + podpora Nano SIM

Špionážní studentský set - spy sluchátko + GSM pero s podpora Nano SIM - nejlepší mini neviditelná špionážní sluchadla - pomůcka ke zkoušce pro studenty, ale i pro jiné účely. GSM pero na SIM kartu se spy sluchátkem - nenápadný odposlech a komunikace přes mobilní telefon s další osobou . Každý z nás zná v životě situace, kdy byste ocenili, aby Vám někdo poradil, pomohl ve složité situaci tak aby o tom nikdo nevěděl.  

Je určeno pro studenty během zkoušek, pro obchodníky během obchodních jednání a při dalších situacích. Vylepšený model spy sluchátka je revoluční zařízení, které Vám umožní spojit se s někým na dálku prostřednictvím Vašeho mobilní telefonu, ale aniž by o tom někdo věděl. Aktivování zařízení je velmi jednoduché. Do GSM pera vložíte SIM kartu a zapnete zařízení.

Spion sluchadlo - spy sluchátko s GSM perem + Nano SIM podpora

Spion sluchátko - spy sluchátko s GSM perem + Nano SIM podpora

Pero umístěte v blízkosti sluchátka pro spárování vysílacího zařízení (pera) se sluchátkem a do ucha vložíte mini sluchátko. Signál přenášen bezdrátově do sluchátka, kde se signál mění na hlas. Celé zařízení je bezdrátové a tím pádem naprosto nenápadné.   Ke komunikaci slouží citlivý mikrofon, který je zabudován přímo v peru. Po zavolání na SIM kartu zařízení automaticky přijmeme hovor a můžete zahájit komunikaci.

set spy sluchadlo a spion pero se SIM podpora

Toto špionážní pero slouží také jako plnohodnotné pero pro psaní, tím se jeho nenápadnost zvyšuje. Sluchátko napájí jedna miniaturní knoflíková baterie. Sluchátko si jednoduše vložíte do sluchového kanálu ve vašem uchu. Na sluchátku je připevněn průsvitný háček pomocí kterého si sluchátko z ucha rovněž snadno vyberete. Pro ještě snazší manipulaci se sluchátkem nabízíme v našem e-shopu magnetickou pinzetu . Pero má v sobě zabudovanou dobíjecí baterii s kapacitou 300mAh , která se dobíjí pomocí micro USB kabelu.

spionazne pero a spy sluchadlospionazne sluchadlo + pero na sim kartu

Specifikace:

Typ SIM karty: Nano SIM
Zabudovaný mikrofon: ano, s citlivostí 38dB - zachytí i šeptání
Dosah: do 60cm
GSM sítě: 850/900/1800/1900 Mhz (funguje na celém světě)
Napájení pera: zabudovaná dobíjecí baterie s kapacitou 300mAh
Výdrž baterie: do 4 hodin
Baterie sluchátka: 1,55 V (337 SR 416SW) Výdrž baterie do 5 hodin
GSM pero obsahuje 15W zesilovač


Obsah balení:

1x Spy sluchátko s baterií
1x GSM pero
1x Manuál

Komentáře

Další produkty