Pinhole spy kamera GSM na SIM kartu s vzdáleným odposlechem

Kód zboží: 10-121 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 3 600 Kč
Cena s DPH 4 320 Kč
- +

Popis produktu Pinhole spy kamera GSM na SIM kartu s vzdáleným odposlechem

Pinhole spy kamera GSM na SIM kartu s vzdáleným odposlechem, s detekcí zvuku a slotem pro mikro SD kartu do 32GB. Pokud potřebujete monitorovat interiér kanceláře, domu, bytu nebo auta a být o dění včas informován je tato pinhole GSM SIM kamera určena právě pro Vás. Stačí si u libovolného operátora zakoupit SIM kartu s telefonním číslem, kterou následně vložíte do pinhole kamery.

Kamera obsahuje i slot pro mikroSD kartu do maximální kapacity 32GB na kterou se bude nahrávat video a zvuk. Zařízení se jednoduše ovládá podle příkazových SMS, které odešlete se svého mobilního telefonu na GSM špionážní kameru. Po úvodní kalibrační SMS kde si kamera zapamatuje vaše telefonní číslo pro další komunikaci si SMS příkazy nastavíte potřebné funkce monitorování. Základní funkcí je detekce zvuku. GSM SIM pinhole špionážní kamera Vás sama vždy včas upozorní o dění v prostoru, který právě monitorujete.

pinhole gsm kamera

Při detekování zvuku nad 40dB Vám zařízení automaticky zavolá a přes citlivý mikrofon můžete slyšet co se děje až do vzdálenosti 6m. Následně můžete poslat SMS s příkazem nahrávání videa. Video se zvukem bude ukládány na paměťovou kartu v kameře v intervalech 30 minut. Můžete také zvolit příkaz a zařízení bude nahrávat pouze zvukovou stopu. Po zavolání na telefonní číslo v kameře vám zařízení automaticky zvedne a můžete slyšet co se děje v okolí kamery. Funkce detekce pohybu vám ukládá foto ve formátu JPG na mikroSD kartu.

gsm spy pinhole kamera na sim a sd kartu

Přes příkazovou SMS Vám SIM bezpečnostní kamera umí poslat informační SMS s údaji o stavu baterie, volné kapacitě paměťové karty, info o aktuálním procesu (ať právě nahrává video, nebo jen zvuk). Další možností je formátování karty nebo resetování zařízení přes SMS. Baterie s kapacitou 2500 mAh zaručí dlouhou provoz GSM SIM kamery. V pohotovostním režimu vydrží fungovat do 12 dní. Doba hovoru je do 150-180 minut. Bezpečnostní SIM kameru lze připojit i na trvalé napájení, nebo powerbank čímž zvýšíte dobu provozu podle kapacity externí nabíječky.

vlastnosti:

Špionážní kamera na GSM SIM kartu
Ovládání pomocí příkazových SMS
Podpora SIM karet všech operátorů
Pohotovostní režim až do 12 dnů
Automatické zpětné zavolání kamery na Vaše číslo při detekci zvuku

specifikace:

Rozlišení videa: 320x240
Foto rozlišení: 640x480
Snímkování: 10fps
Video formát: AVI
Úhel záběru: 70 °
Záznam zvuku: ano do 6m
Minimální osvětlení: 1 Lux
Kapacita baterie: 2500 mAh
Pohotovostní režim: do 12 dní
Doba hovoru: do 15-180 minut
Maximální kapacita paměťové karty: 32 GB
Pracovní frekvence: GSM850 / 900/1800 / 1900MHZ
Pracovní teplota: -20ºC až + 55ºC

Balení obsahuje:

1x GSM SIM pinhole špionážní kamera
1x USB kabel pro napájení
1x 2500mAh baterie
1x Manuál

Komentáře

Další produkty