Mini záznamník hlasu v klíčence - Pejsek + 8GB paměť + sluchátk

Kód zboží: 09-098 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 2 475 Kč
Cena s DPH 2 970 Kč
- +

Popis produktu Mini záznamník hlasu v klíčence - Pejsek + 8GB paměť + sluchátk

Mini záznamník hlasu v klíčence - Pejsek + 8GB paměť + sluchátka. Automatická detekce a nahrávání zvuku. Spy Hlasový záznamník ukrytý v hračce s 8 GB pamětí pro tajné nahrávání zvuku a stereo sluchátky . Záznamník zvuku - přenosný, vypadá jako hračka - pejsek přívěsek. Rekordér je napájen buď přes přiložený USB kabel, nebo přes nabíjecí li-polymerovou baterii s kapacitou 400mAh, která plně nabitá nabízí nepřetržité zaznamenávání hlasu a zvuků až do 70 hodin ve formátu WAV. K přehrávání zvukových souborů lze použít sluchátka, která jsou součástí balení. Nenápadné nahrávání zvuku kdekoli.

Spy záznamník hlasu (zvuku) v klíčence tvaru pejska

hlasový záznamník v klíčce pes

Díky svému přenosnému kompaktnímu designu můžete hlasový záznamník vždy jednoduše uchovávat i schovávat jako špionážní zařízení například do kapsy, abyste mohli nahrávat tajné, nebo diskrétní rozhovory, nebo různé zvukové detaily. Hlasový záznamník je ideálním mobilním rekordérem pro zachytávání zvuků na delší vzdálenosti. Zařízení dále nabízí také funkci MP3 přehrávače vašich oblíbených písní, které si můžete do zařízení přenést přes přiložený USB datový kabel.

Automatické nahrávání zvuku - spustí se při detekci zvýšené úrovně hluku

nahrávač hlasu v klíčce psík pes

Digitální hlasový záznamník ukrytý v hračce - přívěsku - 8GB vnitřní paměť . Zařízení nabízí 4 funkce v jednom - záznam zvuku, mp3 přehrávač, USB disk, automatické nahrávání zvuku - spustí se při detekci zvýšené úrovně hluku . Jedná se o inovativní zařízení, které kombinuje elegantní provedení a zároveň příjemný design pro využití všech jeho funkcí. Digitální diktafon ukrytý v přívěsku zaznamenává zvuk ve špičkové kvalitě díky redukci okolního šumu a proto je skvělým doplňkem na školení, obchodní schůzky, byznys a jiné účely zaznamenání rozhovorů. Integrovaná paměť 8 GB poskytuje dostatek úložného prostoru pro nahrávání dlouhotrvajících hlasových nahrávek, i díky vestavěné lithiové baterii o kapacitě 400mAh, která poslouží na přibližně do 70 hodin nepřetržitého nahrávání.

mini spionazní záznamník v klíčce pes

Významnou je funkce detekce zvuku - automatické nahrávání se spustí, když je zaznamenán zvuk

Záznamník slouží také jako MP3 přehrávač díky integrované paměti na kterou je možné pomocí USB kabelu si nahrát oblíbené skladby, nebo si zpětně pouštět nahrané rozhovory a následně je poslouchat prostřednictvím sluchátek. Na integrovanou paměť 8 GB lze nahrát i různé jiné soubory a tak pero plní zároveň klasickou funkci přenosného USB flash disku. Mini diktafon je přenosné a praktické nahrávací zařízení díky svým miniaturním rozměrům poslouží při různých životních situacích, kdy je zapotřebí i nenápadný způsob záznamu zvuku.

skrytý diktafon v klíčce záznam hlasu

Vlastnosti:

Spuštění nahrávání jedním tlačítkem
Hlasový diktafon
Funkce automatické nahrávání v případě detekce zvuku
Přehrávač MP3, WMA a WAV formátů
USB flash disk s vnitřní pamětí 8GB
Stereo sluchátka

Specifikace:

Formát nahrávání zvuku: WAV
Kvalita zvukového záznamu: 192KBPS
Funkce: nahrávání zvuku jedním tlačítkem, automatické spuštění nahrávání zvuku, mp3 přehrávač
Vnitřní paměť: 8GB
Napájení: vestavěná dobíjitelná lithiová baterie 400mAh
Doba nahrávání (výdrž baterie): do 70 hodin
Podporované formáty pro přehrávání: mp3, wav, wma
Rozměry: 60x43x35mm

Obsah balení:

1x digitální diktafon
1x sluchátka
1x USB kabel
1x šňůrka
1x manuál

Komentáře

Další produkty