Digitální hlasový rekordér v elegantním přívěsku 8GB paměť + MP3 přehrávač s detekcí zvuku

Kód zboží: 09-099 Mám otázku
Výrobce OEM
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 2 475 Kč
Cena s DPH 2 970 Kč
- +

Popis produktu Digitální hlasový rekordér v elegantním přívěsku 8GB paměť + MP3 přehrávač s detekcí zvuku

Digitální hlasový rekordér v elegantním přívěsku 8GB paměť + MP3 přehrávač s detekcí zvuku. 4v1 zařízení - záznam zvuku, mp3 přehrávač, USB disk, auto nahrávání zvuku. Kompaktní hlasový záznamník 142x15mm, diktafon disponuje stereo sluchátky pro tajné nahrávání zvuku. Záznamník zvuku - přenosný, vypadá jako přívěšek na klíče. Rekordér je napájen buď přes přiložený USB kabel, nebo přes nabíjecí li-polymerovou baterii, která plně nabitá nabízí nepřetržité zaznamenávání hlasu a zvuků až do 58 hodin ve formátu WAV. Pro přehrávání zvukových souborů lze použít sluchátka , která jsou součástí balení. Nenápadné nahrávání zvuku kdekoli.

Spy Audio záznamník hovorů (zvuku) - přívěsek na krk

Spy Audio záznamník hovorů (zvuku) - přívěsek na krk

Každá nahrávka se ukládá pod názvem s aktuálním datem a časem – to pomůže ke snadnému hledání konktrétní nahávky. Díky svému přenosnému kompaktnímu designu můžete hlasový záznamník vždy jednoduše uchovávat i schovávat jako špionážní zařízení například do kapsy, abyste mohli nahrávat tajné nebo diskrétní rozhovory nebo různé zvukové detaily. Hlasový záznamník je ideálním mobilním rekordérem pro zachycování zvuků na delší vzdálenosti. Zařízení dále nabízí také funkci MP3 přehrávače vašich oblíbených písní, které si můžete do zařízení přenést přes přiložený USB datový kabel.

přívěsek na krk zaznamnik hlasu zvuku audio

Digitální hlasový záznamník v elegantním přívěsku - 8GB vnitřní paměť . Zařízení nabízí 4 funkce v jednom - záznam zvuku, mp3 přehrávač, USB disk, automatické nahrávání zvuku - spustí se při detekci zvýšené úrovně hluku . Jedná se o inovativní zařízení, které kombinuje elegantní provedení a zároveň příjemný design pro využití všech jeho funkcí. Digitální diktafon ukrytý v přívěsku zaznamenává zvuk ve špičkové kvalitě díky redukci okolního šumu a proto je skvělým doplňkem na školení, obchodní schůzky, byznys a jiné účely zaznamenání rozhovorů. Integrovaná paměť 8 GB poskytuje dostatek úložného prostoru pro nahrávání dlouhotrvajících hlasových nahrávek – až do 96 hodin záznamu, i díky vestavěné lithiové baterii, která poslouží na přibližně 58 hodin nepřetržitého nahrávání.

58h vydrž baterie

Významnou je funkce detekce zvuku - automatické nahrávání se spustí, když je zaznamenán zvuk

Záznamník slouží také jako MP3 přehrávač díky integrované paměti na kterou je možné pomocí USB kabelu si nahrát oblíbené skladby, nebo si zpětně pouštět nahrané rozhovory a následně je poslouchat prostřednictvím sluchátek. Na integrovanou paměť 8 GB lze nahrát i různé jiné soubory a tak pero plní zároveň klasickou funkci přenosného USB flash disku. Mini diktafon je přenosné a praktické nahrávací zařízení díky svým miniaturním rozměrům poslouží při různých životních situacích, kdy je zapotřebí i nenápadný způsob záznamu zvuku.

detekce zvuku - automatické nahrávání hlasový záznam

Vlastnosti:

Spuštění nahrávání jedním tlačítkem
Hlasový diktafon
Funkce automatické nahrávání v případě detekce zvuku
Přehrávač MP3, WMA a WAV formátů
USB flash disk s vnitřní pamětí 8GB
Stereo sluchátka

Specifikace:

Formát nahrávání zvuku: WAV
Funkce: nahrávání zvuku jedním tlačítkem, automatické spuštění nahrávání zvuku, mp3 přehrávač
Vnitřní paměť: 8GB
Napájení: vsatavaná dobíjecí lithiová baterie
Doba nahrávání (kapacita paměti): do 96 hodin
Doba nahrávání (výdrž baterie): do 58 hodin
Podporované formáty pro přehrávání: mp3, wav, wma
Frekvence: 48KHZ
Kvalita: 192KBPS
Barva: černá
Rozměry: 142x15mm

Obsah balení:

1x digitální diktafon
1x sluchátka
1x USB kabel
1x manuál

Komentáře

Další produkty