Autonabíječka 2x USB s GPS lokátorem + odposlech

Kód zboží: 09-051 Mám otázku
Výrobce PROFIO
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Expresní odeslání v rámci US
Cena bez DPH 2 250 Kč
Cena s DPH 2 700 Kč
- +

Popis produktu Autonabíječka 2x USB s GPS lokátorem + odposlech

Autonabíječka 2x USB s GPS lokátorem + odposlech. Nabíječka je kompatibilní se všemi vozidly na trhu, nakolik se zapojuje do zapalovače v autě. Vám poskytne dostatek informací v reálném čase o sledovaném vozidle. Na první pohled se jedná o klasickou autonabíječku, která však v sobě skrývá GPS lokátor. Kompaktní a stylový design zařízení dokonale splyne s interiérem Vašeho vozidla a proto se nemusíte obávat odhalení.

S touto autonabíječkou nebudete mít problém lokalizovat Vaše vozidlo, když ho půjčíte například své přítelkyni nebo dítěti a proto eliminujete nežádoucí emoce a strach zda je posádka v pořádku. K zařízení je volně dostupná aplikace "TrackSolid" (iOS, Android) pro Váš mobilní telefon, pomocí které víte sledovat aktuální polohu vozidla, ve kterém je umístěna autonabíječka a také mít přehled o upozorněních.

gps lokátoru do auta  

 

Snadná instalace

Na trhu GPS lokátorů má většina zařízení velmi komplikovanou instalaci. Nemusíte se obávat, protože s tímto modelem není nutné žádné nastavování. Jednoduše zapojíte autonabíječku do zapalovače cigaret ve vozidle a můžete začít využívat všechny jeho funkce.

gps lokato v autonabíječka instalacia

SOS nouzové volání

V případě nouze můžete stisknout na 3 sekundy příslušné tlačítko SOS abyste aktivovali alarm. Zařízení následně zašle SMS na výchozí mobilní číslo a také ho bude vytáčet dokud nebude přijat hovor.

gps Track nouzové SOS tlacítko

 

hlasové monitorování

Po zaslání příkazu "Monitor" do zařízení formou SMS, zařízení odepíše "OK" a následně vytočí výchozí SOS mobilní číslo. Po zvednutí bude moci osoba na SOS čísle odposlouchávat dění kolem autonabíječky resp. v interiéru vozidla. Během odposlechu zařízení nevydává žádné zvukové ani světelné signály a proto se jedná o úplné nepozorované odposlech.

gps lokátoru Autonabijacka s hlasovým odposlechem

 

Detekce stavu vozidla

Zařízení podporuje detekci stavu vozidla či je nastartované nebo vypnuto. V případě, že by neoprávněná osoba nastartovala vozidlo bez Vašeho vědomí, dostanete okamžitě upozornění na mobilní telefon.

multi Autonabijacka detekce stavu vozidla

 

Alarm nízkého stavu baterie

Autonabíječka má v sobě zabudovanou 130 mAh lithiovou baterii proto může pracovat i po odstranění ze zapalování. Když baterie klesne na 10% zařízení pošle varovnou SMS zprávu "Warning! Battery is low, please charge it in time!" Na výchozí SOS mobilní číslo. V případě, že batería bude mít už méně než 1% bude zaslána další textová zpráva "Warning! Battery is too low, power will go off automatically"

gps lokato v Autonabijacka baterie

 

Alarm překročení rychlosti

V případě, že se vozidlo bude pohybovat vyšší rychlostí než je limit, zařízení zašle SMS na výchozí mobilní číslo.

Autonabijacka s gps lokátorem detekce rychlosti

 

zvukový alarm

V případě, že snímaný zvuk kolem autonabíječky bude přesahovat 70 db, zařízení automaticky upozorní formou zavolání na výchozí mobilní číslo. Autonabíječka s GPS lokátorem je proto ideálním řešením jak chránit své vozidlo.

gps lokátoru zvukovy alarm detekce

 

vlastnosti:

Autonabíječka USB s GPS lokátorem
Upozornění při zvucích v autě nad 70 db
Odposlech interiéru vozidla formou telefonického hovoru
Integrovaná baterie, která se stará o funkčnost i po odstranění ze zapalovače
SOS tlačítko

specifikace:

Baterie: 3,7V / 130 mAh lithiová
Síťové připojení: GSM / GPRS
Frekvence: GSM 850/900/1800/1900 MHz
Výstup 2x USB: 5V
Pracovní napětí: 9 - 15 V DC
Pracovní teplota: -20 ~ 60 ° C ve vozidle
Max vlhkost: 5% - 95%
Rozměry: 84 mm x 44 mm x 38 mm
Hmotnost: 81 g

 

Obsah Balení:

1x Autonabíječka s GPS
1x Uživatelská příručka

Komentáře

Další produkty