Xiaomi YI Dash kamera do auta

Kód zboží: 61-011 Mám otázku
Výrobce Xiaomi
Dostupnost zboží vyprodáno
Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do us
Cena bez DPH $57,50
Cena s DPH $69,00

Popis produktu Xiaomi YI Dash kamera do auta

Xiaomi YI Dash kamera do auta přichází s množstvím praktických funkcí a kvalitním obrazem nejen za ideálních podmínek. Ideální bezpečnostní doplněk do Vašeho vozidla. Zaznamenává obraz ve FULL-HD při 60fps, až 165 ° úhel záběru a mnoho dalšího.

Xiaomi YI Dash Camera je Autokamera v šedém provedení

Xiaomi YI Dash Camera přichází s množstvím praktických funkcí a kvalitním obrazem nejen za ideálních podmínek. Ideální bezpečnostní doplněk do Vašeho vozidla. Zaznamenává obraz ve FULL-HD při 60fps, až 165 ° úhel záběru, kvalitní noční záznam, 2,7 "LCD displej, pokročilý asistenční systém ADAS, dvoujádrový procesor A12 a mnoho dalšího za přijatelnou cenu.
Xiaomi YI Dash Autokamera

Kvalitní záznam pro bezpečnou jízdu

Autokamera která slouží i jako bezpečnostní kamera spojuje množství funkcí, které jsou v dnešní době při řízení velmi užitečné a mohou ochránit nejen vás ale i vaše vozidlo. Značka Xiaomi přitom zachovala cenovou dostupnost.

Jednou z užitečných funkcí je i systém ADAS, což je označení pro analýzu dat pomocí objektivu kamery, jako jsou vzdálenost od vozidla před vámi, rychlost vaší jízdy, nebo sledování jízdního pruhu. Při překročení minimální vzdálenosti od vozidla, rychlosti nebo projetí za krajnici vozovky vás automaticky upozorní zvukové varování.

Samozřejmostí je FULL HD záznam a to až při 60 snímcích za sekundu, nebo ULTRA HIGH-DEFINITION (2304 x 1296p) při 30 snímcích za sekundu.

Ultra-široký úhel záběru

Aby bylo možné zaznamenat úhel až 165 °, je v Autokamera Xiaomi YI použita čočka, která je celá skleněná. Díky tomu je   možné zaznamenat rozsah až tří jízdních pruhů, což snižuje možnost tzv. mrtvého úhlu. Samozřejmostí je zachování všech detailů a ostrosti obrazu.

Noční snímání s vysokou citlivostí

Kamery často zaznamenávají obraz ne v ideálních podmínkách a to platí hlavně při nočních záběrech. Cesty jsou ne vždy dobře osvětlené, proti jedoucí vozidla vás oslepují, ale kameru Xiaomi YI to neodradí. Její skleněný objektiv s citlivým senzorem snímání obrazu a špičková clona F1.8, se postarají o kvalitní záběry i v těchto podmínkách.

Full-HD a ochrana dat

Díky výkonnému procesu, může kamera zaznamenávat až 60 snímků za sekundu ve Full-HD rozlišení, proto dokáží plynule natočit rychle se pohybující scény a jejich detaily. Nový způsob kódování videa při ukládání zajistí, že kvalita zůstane na maximální úrovni a záznam bude zabírat méně místa na microSD kartě.

Jelikož se jedná o bezpečnostní kameru, která má ochránit záznam i při nehodě vozidla, výrobce do ní vložil i G-senzor. Ten slouží k zaznamenávání přetížení a zablokování nahrávání při překročení standardních hodnot, což ochrání záznam proti vymazání nebo poškození.

UHD záznam - 1296p

O 44% vyšší hustota pixelů než při Full-HD rozlišení zajistí ty nejdetailnější záznamy a snímky.

6G čočka a infračervený filtr

6G celoskleněný profesionální objektivinfračervený filtr blokující infračervené paprsky a snižuje oslnění, díky čemuž je obraz ostřejší, jasnější a realističtější.

Senzor Aptina AR0230

Senzor Aptina poskytuje vysoký dynamický rozsah funkcí HDR, vysoké rozlišení 1080p / 60fps.
HDR kompenzuje otřesy ve spolupráci s funkcemi ALTM, DLO, které minimalizují pohybové artefakty.

Citlivý 3M senzor

Xiaomi Yi Autokamera je vybavena 3M senzorem. Je malý, ale má mimořádnou citlivost na světlo, takže nahrané video bude mít excelentní viditelnost i při zamračeném počasí, v tunelech nebo v noci.

Na míru navržený 40nm procesor

Pro kameru si dala firma Xiaomi na míru předělat procesor Novatek NT96660. Takže vznikl nový dvoujádrový procesor A12 vybaven systémem DSP, který zaručuje kvalitu obrazu 1080p. DSP napomáhá kvalitnímu záznamu ve vysoké rychlosti.
Nejmodernější e - HDR systém pomáhá kameře zjemnit každý přechod ze světla do tmy a naopak, snížit prosvětlení, nebo tmavé záběry.
Takže vás už nebude při natáčení omezovat prostředí.
Životnost zařízení napomáhá prodloužit efektivní oboustranné chlazení zařízení tak, že snižuje přehřívání kamery.
Kamera se připevňuje na adhezivní držák pomocí speciálního úchytu ve tvaru písmene T, což zajistí pevné a jednoduché zakládání kamery.
Samozřejmostí je i Wi-Fi modul, jehož prostřednictvím můžete spárovat kameru s aplikací ve vašem mobilu.
Díky této aplikaci můžete pohodlně sdílet a posílat záznamy o které se chcete podělit is ostatními.
Aplikaci je možné stáhnout v obchodech Google play a App Store.

Komentáře

Další produkty