Smart Home inteligentní bezpečnostní systém - smart-i

Smart home systém smart-i je inteligentní bezpečnostní systém s integrovanými CCTV kamerami a bezpečnostními senzory, taktéž nabízí i ovládání elektrospotřebičů na dálku, vše můžete jednoduše ovládat přes smartphone aplikaci, je to dokonalý systém ochrany pro moderní bydlení, ale i kanceláře, sklady a další objekty.

Pro zobrazení všech produktů Smart-i klikněte sem

Smart-i možnosti zapojení smart home

Tři samostatné systémy pro CCTV kamery, ovládání elektrospotřebičů a alarm znamená mít tři systémy kontroly a oznámení a to vše přes jedinou aplikaci ve vašem smartphonu / tabletu. Smart-i dává nový rozměr a flexibilitu monitorování domácností a kontrolu v rámci plně integrovaného systému s jedinečným ovládáním.

 

Jednoduchý systém ovládání

Nic se neblíží kvalitě, funkčnosti a jednoduchosti Smart-i bezpečnostního systém u. Ten byl vytvořen od základu s důrazem na jednoduchost použití a každý detail je pečlivě promyšlený v každé fázi návrhu, testování a výroby.

 

Eliminujte starosti a pochybnosti

Když nejste doma, můžete mít nepříjemné pochybnosti, které se začnou vkrádat do vaší mysli.
Vypnul jsem kávovar? Zapnul jsem bezpečnostní alarm? Dělají si děti domácí úkoly, nebo sledují televizi?
Se Smarthome bezpečnostním systémem můžete zapomenout na všechny tyto starosti rychlým pohledem na smartphone nebo tablet.

 

Ovládání na dálku přes Smart-i APP

Připojte zařízení a zařízení ve vaší domácnosti, aby mohli vzájemně komunikovat, a co je důležitější všechno můžete ovládat c ez aplikaci z vašeho smartphonu.

Bezpečnostní systém Smart-i

Bezpešnostný systém s ovládáním přes mobil

 

Jakékoli zařízení ve vaší domácnosti, která využívá elektřinu může být uvedeno do provozu na váš pokyn.

Ať už zadáte příkaz z tabletu nebo smartphonu, domácnost reaguje. Smart-I poskytuje ovládání osvětlení, zabezpečení domácnosti, elektrické spotřebiče, zábavu a CCTV.

 

Smart-i Gateway základní jednotka Převezměte kontrolu

Smart-I smart Gateway je centrem systému, který umožňuje bezdrátové připojení až 24 bezdrátových zařízení a 4 Wi-Fi kamery. To umožňuje dálkové ovládání buď přes aplikaci nebo ovladač na klíčence.


Párování Ovládání elektrospotřebičů na dálku

Jakmile je Smart Gateway připojen k domácímu routeru, zařízení lze okamžitě spárovat pomocí vašeho smartphonu a multifunkční aplikace pro iOS a Android.


Připojení kamer WiFiCCTV kamera

Kamery mohou být okamžitě připojeny k Smart Gateway. Připojení je buď kabelové, nebo přes Wi-Fi.
K dispozici jsou až tři modely kamer v závislosti na použití.

 

Dálkové ovládání pro Smart Home systém

Smart Wireless Remote Control klíčenky pro ovládání systému

Pokud nechcete být vázán na smartphone 24/7 pak klíčenka Smart Wireless Remote Control je určena právě pro Vás. To umožňuje snadné ovládání základních funkcí, které jsou snadno a rychle přístupné.

 

 

Buďte informován!


1. Jste v práci a dostanete upozornění na telefonu, že detektor kouře v domě byl aktivován. Můžete situaci zkontrolovat přes CCTV kameru, a zjistit jestli je tam vážný důvod k obavám.

2. Jste na dovolené, a dostanete upozornění, že byl aktivován senzor na okně. Můžete si prohlédnout živé video na telefonu, abyste zjistili, zda narušitel je stále na místě, a dát přesný popis při volání na policii.

Smart i smart home systém

 

zeptejte se pavla

Potřebujete poradit s výběrem Smart home doplňků nebo kompletního inteligentního systému Vašeho domu na míru pro Vás? Podívejte se na nabídku produktů, nebo v případě potřeby se zeptejte přímo našeho garanta.

Otázku na konkrétní produkt můžete zadat přímo na stránce produktu v záložce "Mám otázku".