Smart home

zeptejte se pavla

Potřebujete poradit s výběrem Smart home doplňků nebo kompletního inteligentního systému Vašeho domu na míru pro Vás? Podívejte se na tento článek, nebo v případě potřeby se zeptejte přímo našeho garanta.

Otázku na konkrétní produkt můžete zadat přímo na stránce produktu v záložce "Mám otázku".

 

Smart home od výrobce smart-i systémy pro Vaše inteligentní bydlení (Inteligentní dům či byt) a monitoring domácností, kanceláří, ale i skladových prostor a mnoha dalších. Zcela jednoduchá montáž a instalace.

Zobrazených 1 - 14 produktů (14 z 14)

Smart Inteligentní sady

Smart Inteligentní sady - připravili jsme pro vás kompletní sady smart systémů od výrobce smart-i - senzory, CCTV kamery, wifi ovladače atd, které nainstalujete zcela jednoduše.

Smart Ovladače

Ovladače a základní jednotky Smart Home bezpečnostního systému od společnosti Smart-i.
Jednoduchý systém ovládání.

Smart Kamery

Bezdrátové outdoorové a indoorové Smart bezpečnostní kamery, umožňující vzdálený monitoring prostřednictvím WiFi nebo Vašeho smartphonu.

Smart bezpečnostní senzory

Bezdrátové Smart bezpečnostní senzory na okna, dveře a pohybové senzory, které Vám případné narušení hlásí přes Smart-i aplikaci přímo v mobilu, nebo automaticky zapnou sirénu.

Smart Sirény

Vysokovýkonné inteligentní (Smart) outdoorové a exteriérové ​​sirény se světelnou výstrahou, které je možné ovládat na dálku přes smartphone nebo tablet díky Smart-i aplikaci.

Smart WiFi zásuvky

Inteligentní (Smart) WiFi zásuvky pro vaši domácnost, nebo kancelář vám nabízejí možnost ovládání elektrospotřebičů na dálku přímo z vašeho smartphonu nebo tabletu.

Zobrazených 1 - 14 produktů (14 z 14)