Kamera GoPro HD HERO 3 White Edition

Kód zboží: 46-001 Mám otázku
Výrobce GoPro
Dostupnost zboží vyprodáno
Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do us
Cena bez DPH $212,61
Cena s DPH $255,13

Popis produktu Kamera GoPro HD HERO 3 White Edition

Kamera GoPro HD HERO 3 White Edition špičková profesionální kamera - Zboží skladem připravené k expedici.

Nová kamera GoPro HD HERO 3 White Edition je o 25% lehčí a až o 30% menší než původní kamera GoPro HERO HD. U nás na prodej = cena jaká se neodmítá. Kamera GoPro HD HERO 3 White Edition je vodotěsná sportovní kamera se zabudovaným wifi.

GoPro

GoPro HD HERO 3 White si prošla mnoha změnami, jako je například nová propracovaná plocha objektivu ve vodotěsném obalu pro ohromující ostrost obrazu nad hladinou, tak i pod hladinou. Kvalita videa není jediné s čím se inženýři z GoPro vyhráli, propracovaný byl i záznam zvuku a zlepšila se větrná redukce šumu, čímž zachytíte více přirozených zvukkov a méně šumu větru během vysokorychlostních aktivit.

Přidaná byla i technologie WiFi, která přináší nové možnosti ovládání a používání kamery GoPro HD HERO 3 White Edition. Díky vestavěnému WiFi můžete propojit kameru GoPro s Vaším smartphonem, tabletem, nebo PC a vidět natáčené video v živém náhledu přímo na displeji, stejně můžete měnit nastavení kamery.

GoPro kamera

HERO3: White Edition je kompatibilní s veškerým příslušenstvím GoPro starší generace BacPacs ™ spolu s novější generací dotykových LCD monitorů a 2. generace Battery BacPac. Nicméně, jako všechny HERO3 kamery mají novou velikost a tvar, které vyžadují HERO3 nové náhradní obaly kamery.

Co je v balení:
1x HERO3: White Edition kamera
1x vodotěsný obal do 60m
1x nabíjecí Li-ion baterie
1x zaoblený lepicí držák
1x rovný lepicí držák
1x základní držák
1x USB nabíjecí kabel

GoPro srovnání

V případě zájmu o osobní odběr, zda poradenství ohledně výběru sportovních kamer, Vás rádi přivítáme v naší prodejně přímo v Banské Bystrici.

Společnost Media Leaders sro je oficiálním prodejcem GoPro kamer. Záruka profesionality a spolehlivosti, ale i záruční a pozáruční servis.

Komentáře

Další produkty