GoPro HERO + LCD

Kód zboží: 46-073 Mám otázku
Výrobce GoPro
Dostupnost zboží vyprodáno
Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do us
Cena bez DPH $280,04
Cena s DPH $336,05

Popis produktu GoPro HERO + LCD

GoPro HERO + LCD přináší 1080p60 video, 8MP fotografie a pohodlí dotykového displeje. Připojte svou kameru s Wi-Fi a Bluetooth® přímo ke GoPro App pro živý náhled, ovládání nastavení a své nezapomenutelné momenty můžete snadno sdílet na Instagram, Facebook a další sociální sítě.

GoPro HERO + LCD

 

Výborné řešení "all in one" + komfort dotykového displeje:

Zachyťte úžasné okamžiky a hned jejich prožijte znovu. Kamera GoPro HERO + LCD přináší video v rozlišení 1080p / 60fps, 8MP fotografie a je vylepšená dotykovým displejem. Připojení k aplikaci GoPro APP umožňuje vestavěné WiFi a Bluetooth, které Vám usnadní náhled záběru, kompletní ovládání kamery a snadné sdílení z telefonu nebo tabletu na Instagram, Facebook, Twitter a jiné. GoPro HERO + LCD je odolná a vodotěsná do 40m, s možností zapnout a ihned natáčet stisknutím jednoho tlačítka a představuje tak chytré řešení pro zachycení života a všech Vašich dobrodružství.

GoPro Hero + LCD

Zabudovaný dotykový displej:

Dotykový displej kamery HERO + LCD umožňuje náhled obrazu z kamery pro perfektní přípravu záběru. Také Vám usnadní ovládání kamery a úpravu nastavení pohodlným dotykem prstu.

GoPro HERO - dotykový displej

Kvalita videa:

GoPro HERO + LCD natáčí skvělé videa v rozlišeních 1080p / 60fps a 720p / 60fps, které GoPro proslavila. Uživatelsky přitažlivé režimy jako je QuickCapture, SuperView a Auto Low Light, usnadňují zhotovení záběru v profesionální kvalitě víc než kdykoliv předtím.

GoPro HERO - kvalita videa

Univerzální zachycení fotografie:

Fotit můžete 8MP fotografie, které později můžete sdílet s přáteli. Režim TimeLapse automaticky vyhotoví snímky v nastavených časových intervalech 0,5 až 60 sekund. Burst Režim vyfotí 5 fotografií za jednu sekundu. ideální pro rychlé akční sekvence.

GoPro HERO - univerzální zachycení fotografie

Jednoduché ovládání, prohlížení a sdílení prostřednictvím WiFi a Bluetooth:

Kamera má vestavěnou WiFi a Bluetooth, což umožňuje kameru připojit k aplikaci GoPro APP a ovládat tak kameru na dálku pomocí telefonu, nebo tabletu. Také si můžete prohlédnout obsah, který jste natočili, a sdílet své oblíbené záběry. Získáte také okamžitý přístup ke kanálu GoPro Channel, kde si můžete prohlédnout nejnovější videa GoPro z celého světa. Dálkový ovladač Smart Remote, který není obsahem balení umožňuje ovládání více kamer GoPro ze vzdálenosti až 180m.

GoPro HERO - WiFi a Bluetooth

Stříhání a sdílení videí:

GoPro HERO + LCD usnadňuje sdílení oblíbených snímků přes instagram, facebook a dalších sítí více než kdykoliv před tím. Nyní můžete vytvářet a ukládat krátké klipy toho nejlepšího z Vašich videí přímo v kameře, a sdílet jejich prostřednictvím aplikace GoPro APP. Můžete je také ukládat do počítače a spojovat je do epických editaci nejlepších záběrů.

GoPro HERO - stříhání a sdílení videa

Odolnost a vodotěsnost:

Kamera GoPro HERO + LCD je vestavěna přímo do odolného krytu, který je vodotěsný do hloubky až 40m. Je zkonstruován tak, aby byl odolný vůči nečistotám, písku, vodě a téměř čemukoliv dalšímu s čím se může dostat do styku. Surfování, aktivity ve sněhu, adrenalinové zážitky, domácí mazlíčci, nebo děti, to vše můžete natáčet.

GoPro HERO - odolnost a vodotěsnost

QuickCapture + HiLight Tag:

Zapnutím GoPro kamery a stisknutím jediného tlačítka začnete natáčet. QuickCapture promění GoPro na kameru aktivovanou jediným stiskem tlačítka, takže jste vždy v čas připraven natočit klíčový záběr. HiLight Tagy umožňují vybrat tyto okamžiky během natáčení a přehrávání, které později můžete při editaci nebo sdílení přes GoPro APP nebo GoPro Studio snadno najít.

GoPro HERO - quickCapture a HiLight tag

Video režim SuperView:

HERO + LCD má funkci SuperView, exkluzivní video režim, který zachycuje nejúžasnější širokoúhlý záběr na světě. To Vám umožní zachytit každé dobrodružství, které je poutavější a zajímavější.
GoPro HERO - video režim

Auto Low Light mód:

Režim Auto Low Light inteligentně mění počet snímků za sekundu (fps), podle světelných podmínek pro optimální nastavení při zhoršených světelných podmínkách a umožňuje plynulejší přecházení mezi jasným a tmavým prostředím, aniž by bylo nutné měnit nastavení kamery.
GoPro HERO - auto Low Light mód

Obsah balení:

- GoPro HERO + LCD integrovaná kamera + Obal
- LCD displej integrovaný, vestavěný
- Vestavěná baterie
- Otevřené zadní dvířka + dotykové
- Oblý lepící držák
- Rovný lepící držák
- Základní držák
- USB kabel

Technické specifikace:

Vestavěný dotykový LCD displej

• Video: 1080p60 / 720p60 fps
• Foto: 8MP / až 5 snímků za sekundu
• Rychlé snímání
• Vestavěná Wi-Fi + Bluetooth ®
• Vestavěná funkce ořezávání videa
• HiLight Tag
• SuperView ™
• Auto Low Light
• Vestavěný mikrofon
• Vodotěsná do hloubky 40m

Komentáře

Další produkty