GoPro Hero 4 Session - nejmenší GoPro kamera

Kód zboží: 46-072 Mám otázku
Výrobce GoPro
Dostupnost zboží vyprodáno
Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do us
Cena bez DPH $161,96
Cena s DPH $194,35 $263,35

Popis produktu GoPro Hero 4 Session - nejmenší GoPro kamera

GoPro HERO 4 Session + Absolutně jedinečné LED SVÍTÍCÍ Tričko GOPRO + 32GB microSD karta + 20% sleva na nákup balíku příslušenství pro kamery jako dárek pro Vás. Pozor nabídka je limitovaná !!!

Po zakoupení sportovní kamery GoPro HERO4 Session automaticky získáváte i slevový kupón ve výši 20% na BALÍČEK PŘÍSLUŠENSTVÍ Kufřík OSA - sportovní kamery příslušenství kompatibilní s kamerami GoPro, Xiaomi, SJCAM, Muvi, AEE magicam, Niceboy, Lamax a mnoho dalších !!!

osa prislusenstvo kamery
 

Go Pro kamera HD HERO 4 Session u nás již v prodeji od profesionálů v oboru kamer. Zboží skladem ihned piripravený k odeslání

Nízká hmotnost a malé rozměry:
GoPro HERO 4 Session je o polovinu lehčí a až o 40% menší, než předešlé kamery GoPro HERO 4. Poslední kamera značky GoPro se stala nejjednodušší upevnitelný kamerou kamerou vůbec. Díky novému tvaru je tato kamera ještě všestrannější, jak tomu bylo doposud. Hodí se na různé sporty, od extrémů až po relaxování s přáteli.

Gopro Session size

Nepřekonatelná flexibilita upevňování kamery:
GoPro HERO 4 Session přišla s dosud nepoužitými úchyty a příslušenstvím, které je zároveň kompatibilní i se starším vybavením GoPro a tak poskytují ještě více možnosti uchycení než kdykoliv předtím.

 

Standardní rám kamery:
Pro širokou kompaktnost použití s ​​vaším vybavením je kamera dodávána i se standardním rámem.

GoPro Session Frame standard

 

Kvalita videa jako z profesionální kamery:
GoPro HERO 4 Session umožňuje zaznamenávat video ve vysokém rozlišení až 1440p při 30 snímcích za sekundu a 1080p při 60 snímcích za sekundu. Díky tomu jsou videa natočeny GoPro Session absolutně reálné. Kamera přináší možnost plynulého zpomalení videa díky možnosti zaznamenání 100snímkov za sekundu při rozlišení 720p.

GoPro Session profi video

Kvalitní zachycení fotografii:
Široká nabídka režimů fotografování zajistí vysokou kvalitu každé zhotovené fotografie. Můžete fotografovat jednotlivé 8MPx fotografie, časosběrné fotografie v intervalech od 0,5 až 60 sec. a Burst fotografování s rychlostí až 10 snímků za sekundu.

Best photo quality

Snadný přístup k režimům jakož i změně nastavení pomocí GoPro APP nebo dálkového ovládání:
GoPro HERO 4 Session můžete ovládat pomocí GoPro APP, nebo smart Remote. Díky tomu máte přístup k většině režimů na které jste zvyklý z předchozích kamer. Aplikaci, nebo dálkový ovladač můžete také snadno použít k nastavením kamery jako je rozlišení videa, počet snímků za sekundu, úhel záběru a další.

Remote and app control

Odolnost a vodotěsnost:
GoPro HERO 4 Session na dosažení standardní odolnosti a vodotěsnosti do hloubky 10 metrů nepotřebuje žádný vodotěsný kryt. Díky ready-to-go designu stačí kameru vzít a užívat si.

Water resistance gopro

Možnost ovládání jedním tlačítkem:
Pro aktivování kamery stačí stisk jediného tlačítka. Dalším stisknutím tlačítka se natáčení deaktivuje a kamera se vypne.

One button control

SuperView video:
Hero 4 Session disponuje funkcí exkluzivního video režimu GoPro. Natočte v něm ten nejkvalitnější záběr na světě.

Best GoPro video

Automatický mód nízkého osvětlení:
Auto Low Light režim dokáže změnit počet snímků ze sekundu podle světelných podmínek. Optimální nastavení ve zhoršených světelných podmínkách zajistí plynulejší přechod mezi jasným a tmavým prostředím aniž by bylo nutné měnit nastavení kamery.

Low Light go pro

Protune video:
Tento mód kamery umožňuje plné využití jejího potenciálu, přičemž přináší jen minimálně zkomprimované video, které je kalibrované pro kino a optimalizované i pro profesionální produkci.

Protune GoPro

Nejlepší momenty díky HiLight tagu:
HiLight Tag umožňuje označit během natáčení klíčové momenty, takže ty nejlepší záběry prostě najdete ať už během přehrávání, editaci, nebo sdílený. Stačí během natáčení stisknout tlačítko na kameře, nebo dálkovém ovladači Smart Remote, v momentě který chcete označit .. Nejlepší momenty můžete označit i pomocí aplikace GoPro APP.

Rychle se zahřívající tag

Duální mikrofon:
GoPro HERO 4 Session má dva mikrofony: jeden z předu a druhý ze zadu kamery. Když natáčíte ve větru, nebo během aktivit s vysokou rychlostí jako je například motosport, kamera se autoamtické přepne na mikrofon, který je pro natáčení optimálního zvuku lepší. Ať už děláte cokoliv, výsledkem je omezeno rušení větrem a lépe zaznamenán zvuk.

Duální mikrofon

Vestavěná baterie:
Baterie je vestavěná přímo v kameře a nabízí až 2 hodiny nahrávání při plném nabití. Přiložený USB kabel umožňuje nabíjet kameru přes počítač, nebo GoPro síťovou nabíječku, případně autonabíječku.

Integrovaná baterie

Otočte kameru "vzhůru nohama" a natáčejte jako obvykle:
Když je kamera uchycena vzhůru nohama, automatická rotace obrazu uchytí obraz správně, takže při postprodukci nemusíte obraz otáčet.

Automatické otočení obrazu

 

 

Kompatibilní se všemi držáky GoPro:
GoPro HERO 4 Session je kompatibilní se všemi držáky GoPro, takže pokud už máte doma plno držáků, nebo hledáte nový způsob, jak natočit svou oblíbenou aktivitu, neni to problém. Kameru můžete připevnit k helmě, nebo na hruď pro dosažení unikátního úhlu záběru. Kameru můžete upevnit na kolo, motorku, auto, skateboard a mnoho dalších pro dosažení těch nejlepších záběrů. "Wear it. Mount it. Love it."

příslušenství

Ovládání, prohlížení a sdílení přes WiFi a Bluetooth:
Kamera má vestavěnou WiFi a Bluetooth, což umožňuje kameru připojit k aplikaci GoPro APP a ovládat tak kameru na dálku pomocí telefonu, nebo tabletu. Také si můžete prohlédnout obsah, který jste natočili a sdílet své oblíbené záběry na Instagram, facebooku a dalších. Získáte také okamžitý přístup ke kanálu GoPro Channel, kde si můžete prohlédnout nejnovější videa GoPro z celého světa. Dálkový ovladač Smart Remote (není obsahem balení) umožňuje ovládání více kamer GoPro ze vzdálenosti až 180m.

ovladače

GoPro Studio pro snadné editování:
Rozšiřte své zážitky s kamerou prostřednictvím bezplatného software GoPro Studio. Pomocí GoPro Studia můžete importovat a prohlížet média GoPro, vytvářet vlastní poutavé videa ve stylu GoPro a sdílet je se světem.

GoPro HERO4 Session technická specifikace:

Video: 1440p30 / 1080p60 / 960p60 / 720p100 fps
Foto: 8MP / 10 fps burst
Voděodolná dělat hloubka 10m
Vestavěná Wi-Fi + Bluetooth®
Protune ™ pro Video
Duálních mikrofonní Systém
Automatické otočením obrazu
SuperView ™
Auto Low Light
HiLight Tag
 

 

vodotěsná bez obalu

 

 

 

GoPro HERO 4 Session obsah balení:

- GoPro HERO 4 Session kamera
- Standardní rám
- Oblý lepící držák
- Rovný lepící držák
- Upínací spona + Hardware
- Micro USB kabel
- Kingston 32GB paměťová karta class 10
- GoPro Led Tričko
- Český manuál

Komentáře

Další produkty