Go Pro kamera HD HERO 3 + Silver Edition + 32GB micro SD zdarma

Kód zboží: 46-002 Mám otázku
sleva Go Pro kamera HD HERO 3 + Silver Edition + 32GB micro SD zdarma
Výrobce GoPro
Dostupnost zboží vyprodáno
Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do us
Cena bez DPH $286,45
Cena s DPH $343,74 $438,15

Popis produktu Go Pro kamera HD HERO 3 + Silver Edition + 32GB micro SD zdarma

Go Pro kamera HD HERO 3 + Silver Edition 32GB class 10 micro SD karta zdarma.

Po zakoupení sportovní kamery GoPro HERO3 + automaticky získáváte slevový kupón ve výši 10% na nákup špičkových kamer do auta značky DOD na www.dod-tec.org

Go Pro kamera HD HERO 3 + nová edice kamer Silver Edition - profesionální sportovní kamera s množstvím příslušenství, rozlišením FULL HD. Nová kamera GoPro HD HERO 3 + Silver Edition je o 20% lehčí a až o 15% menší než původní kamera GoPro HD HERO 2. U nás na prodej = cena jaká se neodmítá. 

GoPro 3 + hero silver edition

GoPro HD HERO 3 + Silver si prošla mnoha změnami, jako je například nová propracovaná plocha objektivu ve vodotěsném obalu pro ohromující ostrost obrazu nad hladinou, tak i pod hladinou. Kvalita videa není jediné s čím se inženýři z GoPro vyhráli, propracovaný byl i záznam zvuku a zlepšila se větrná redukce šumu, čímž zachytíte více přirozených zvukkov a méně šumu větru během vysokorychlostních aktivit.

Přidaná byla i technologie WiFi, která přináší nové možnosti ovládání a používání kamery GoPro HD HERO 3 + Silver Edition. Díky vestavěnému WiFi můžete propojit kameru GoPro s Vaším smartphonem, tabletem, nebo PC a vidět natáčené video v živém náhledu přímo na displeji, stejně můžete měnit nastavení kamery.

GoPro 3 + bike

HERO3 +: Silver Edition je kompatibilní s veškerým příslušenstvím GoPro starší generace BacPacs ™ spolu s novější generací dotykových LCD monitorů a 2. generace Battery BacPac. Nicméně, jako všechny HERO3 + kamery mají novou velikost a tvar, které vyžadují HERO3 + nové náhradní obaly kamery.

Co je v balení:
1x HERO3 +: Silver Edition kamera
1x vodotěsný obal do 40m
1x nabíjecí Li-ion baterie
2x základní držák
1x tříramenný kloub
1x zaoblený lepicí držák
1x rovný lepicí držák
1x USB nabíjecí kabel

Zboží skladem připravené k expedici.

Společnost Media Leaders sro je oficiálním prodejcem GoPro kamer. Záruka profesionality a spolehlivosti, ale i záruční a pozáruční servis.

silver edition
GoPro HERO 3 + Silver Edition je oproti svému poslednímu předchůdci o 1 5% menší a 20% lehčí, přičemž poskytuje 2x vyšší výkon a nejmodernější technologii. Prostřednictvím vodotěsného obalu můžete své videa natáčet až do hloubky 40m pod hladinou. Tato kamera zachycuje videa v profesionální kvalitě až 1 080p při 60fps a 10MP fotografie při rychlosti až 10 snímků za sekundu. Samozřejmostí je i zdokonalené vestavěné Wi-Fi, kamera dále poskytuje lepší výkon při nízkém osvětlení ao 30% delší výdrž baterie.

2x more silver edition

GoPro 3 + Silver Edition 2x výkonnější než předešlý model. HERO 3 + Silver Edition nahrává až v rozlišení 1080p 60fps a 720p při 120fps. Zároveň nabízí ještě vyšší výkon při nízkém osvětlení.

Emmy award silver edition

Ohromující kvalitu videa dokazuje i fakt, že se kamera GoPro HERO3 + stala nejprodávanější kamerou na trhu s vysokým rozlišením 1080p60, 960p100 a 720p120 režimu videa v profesionální kvalitě záznamu se super Slow motion.

GoPro silver edition 3 +

Nejvýkonnější foto snímač v HERO3 + Silver Edition umožňuje zachycovat ty nejkvalitnější snímky rychlostí až 10 snímků za sekundu v rozlišení 10Mpx, což je ideální pro rychlé akční sekvence. Časosběrný režim umožňuje automatické zachycení fotografie od 0,5, 1, 2, 5, 10, 30 nebo 60 sekundových intervalech.
GoPro 3 + SUN Nejnovější režim automatického snímání ve zhoršených světelných podmínkách. Nechcete být během natáčení rušeni nastavováním kamery při změně světelných podmínek? Funkce Auto Low Light inteligentně a pohotově mění obnovovací frekvenci na základě světelných podmínek pro lepší výkon při slabém osvětlení.

Objektiv GoPro hero 3 +

Nejostřejší video - menší zkreslení. Nespokojíte se s průměrným obrazem a požadujete téměř profesionální kvalitu záznamu? GoPro HERO3 + Vám nabídne jasnější snímky se sníženým zkreslením a 3x nižší hodnotou zobrazovacích artefaktů.

zvuk GoPro hero3 +

 

Kvalitnější zvuk. Nejen při klasických kamerách, ale také při sportovních kamerách nesmí kvalita zvuku zaostávat za kvalitou videa. . HERO3 + Silver Edition nabízí vylepšený zvukový výkon, zachytíte i nejjemnější zvukové detaily, ať už snímáte záznam zvuků hudby, nebo řev vašeho motoru. Rozšířená anti větrná technologie redukce šumu zachovává zvuk jasnější během Vaší činnosti.


Battery GoPro hero 3 +

 

Až o 30% vyšší kapacita baterie, díky čemuž zachytíte více situaci z vašich cest a různých radostných chvíli.


Wifi remote gopro hero 3 +
Až 4x rychlejší ovládání, zobrazení a sdílení Vašich videí. 4x rychleji Wi-Fi připojení díky kterému se můžete připojit k GoPro App ve které si můžete zobrazovat vaše videa téměř reálném čase a také sdílet své fotografie a videa na sociální sítě ještě rychleji než jindy. Tato aplikace také usnadní ovládání vaší kamery GoPro tím, že změní Váš smartphone nebo tablet na dálkové ovládání kamery. Tato funkce umožňuje ovládání až 50 kamer současně do vzdálenosti 180m.

 

Komentáře

Další produkty