Filtry PolarPro 3ks - DJI Spark

Kód zboží: 59-015 Mám otázku
Výrobce DJI
Dostupnost zboží před-objednávka
Doba dodání za 1 - 3 týdny.
Ano! Odesíláme do us
Cena bez DPH $47,92
Cena s DPH $57,50
- +

Popis produktu Filtry PolarPro 3ks - DJI Spark

Filtry PolarPro 3ks - DJI Spark

Filtry PolarPro pro dron DJI Spark jsou speciálně zkonstruovány z vysoce kvalitních materiálů, které umožňují zachytit nejlepší kvalitu obrazu. Společnost PolarPro použila při výrobě nejkvalitnější materiály, tak aby filtry zahrnovaly i doživotní záruku. V balení Prime 3-Pack najdete fixní filtr Polarizer, ND8 a ND16. Každý filtr je zkonstruován s HD sklem společnosti PolarPro pro ostrý jas. Rám je vyroben z leteckého hliníku a navržen tak, aby byl lehký a zároveň mimořádně trvanlivý. PolarPro zajišťuje pro všechny své filtry celoživotní záruku a garantuje, že s filtry budete spokojeni. Také zaručují, že tyto filtry budou na 100% kompatibilní s inicializaci spuštění fotoaparátu DJI Spark, jakož i v rámci maximálního množství váhy, se kterým může bezpečně gimbal manipulovat. PolarPro Prime 3-Pack pro DJI Spark je ideální pro piloty, kteří chtějí zvýšit kvalitu obrazu a zachytit hladký filmový obsah.

Filtry navrženy speciálně pro kameru DJI Spark

  • Zahrnuje fixní filtr Polarizer, ND8 a ND16
  • Filtry jsou vyhotoveny s HD sklem společnosti PolarPro pro ostrý jas
  • Konstrukce rámů z leteckého hliníkovou je lehká, ale mimořádně odolná
  • Jednoduchá obsluha pro rychlou instalaci a odstranění
  • Navrženy tak, aby mohly zůstat i během startování gimbalu
  • Zhotoveny tak aby zahrnovaly doživotní záruku PolarPro

Zahrnuté filtry:

Polarizační filtr (fixní): Pevný filtr Spark Polarizer je přednastaven na vodorovný polarizační úhel. Toto je úhel, který snižuje nejširší množství oslnění. Je navržen tak, aby byl extrémně jednoduchý a nepotřeboval žádné úpravy. Polarizér pomáhá snižovat oslnění a zvyšuje sytost barev a kontrast.

Filtr ND8: Filtr ND8 Spark snižuje rychlost závěrky fotoaparátu o 3 EV. Účelem filtru ND je zpomalit rychlost závěrky a poskytnout vašemu videu hladký filmový vzhled. Standardně využijete váš ND8 na zamračený, nebo částečně zamračený den, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Filtr ND16: Filtr ND16 Spark snižuje rychlost závěrky fotoaparátu o 4 EV. S tímto filtrem získáte nejlepší výsledky při částečně zamračených až slunečných dnech. ND16 zpomalí rychlost závěrky DJI Spark, aby vaše videa získali hladký a filmový vzhled.

Komentáře

Další produkty